Огляд Windows Phone Mango 7.5

admin Різні статті

Огляд Windows Phone Mango 7.5Нова система Windows Phone 7.5 Mango може зацікавити майбутніх власників дуже швидких і зручних смартфонів на цій операційній системі, адже до нового року 2012 очікується безліч новинок. Серед відомих вендорів виступлять як незмінні HTC і Samsung, так і Nokia, LG, Dell і багато інших. Телефони на Windows Phone 7.5 вже з'явилися у покупців, і хоч їх частка невелика, але в зв'язку з оновленням вона може стати набагато більша.

Багато покупців Windows Phone пристроїв до недавнього часу обходилися тільки англійською клавіатурою і примочками для введення. Збулася мрія, нарешті, російська локалізація і 500 нововведень реалізовані в Windows Phone Mango 7.5 - довгоочікуване оновлення! Докладніше ми зупинимося на всіх пунктах оновлення, і як його здійснити

Оновлення до Windows Phone Mango 7.5

  • Оновити пристрій досить просто. Підключіть Ваш пристрій до ПК через USB кабель
  • Запустіть програму Zune Software, переконайтеся, що ви підключені до інтернету
  • Дочекайтесь повідомлення про оновлення програмного забезпечення.

Що ми отримаємо після оновлення Windows Phone?

Багато хто знає, що оновлення операційної системи спрямовані на усунення помилок, настройку дрібних особливостей, і пару-трійку кардинальних змін. Оновлення 7.5 власники пристроїв чекали близько року. І тут є кардинальні зміни, які ми розглянемо.

Windows Phone 7.5 - нова операційна система для смартфонів

Windows Phone 7.5. Локалізація і введення

Як ви знаєте, власникам пристроїв на WP7, за замовчуванням, доступні всього 5 мов, і російського та української там і близько немає. Скільки мук доводилося терпіти, возитися з Chevron Unlocker, встановлювати клавіатури. Проблема вирішена додаванням в стандартний список безлічі мов, і серед величезного списку є Україна. Клавіатура як і раніше, є шедевром мінімалізму. Все досить просто. Портретний та ландшафтний режим не змінюють клавіатуру до невпізнання, як на Android, а просто роблять її ширше. Серед списків клавіатур є звичні Російська, Українська, Англійська (за замовчуванням). Вибирайте 2-3 клавіатури і перемикайтеся під час роботи.

Windows Phone 7.5. Багатозадачність і перемикання між додаткам

Крім стандартної роботи онлайн-додатків, які працюють завжди (месенджери наприклад), в Windows Phone 7.5 реалізована багатозадачність за принципом витіснення. Ви можете запустити до п'яти основних програм і швидко між ними перемикатися, для цього достатньо просто затиснути кнопку "Назад". При натисканні з'явиться віконце з 5 останніми додатками, і Вам просто потрібно швидко переключитися на потрібний. Наприклад, зручно з таблиці Excel вставити рядок у пошту або навпаки. На відміну від Android, тут немає можливості закрити програми, так як контроль за додатками виконує система. Як ви знаєте, безліч Таск-кілерів для Android планшетів тільки викликають пригальмовування системи, викликаючи постійне їх завантаження і закриття. Підтримується система Push-повідомлень від додатків (спливаючі вікна).

Організація контактів у групи у Windows Phone 7.5.

Дуже зручним стало введення групування контактів по групах. Кому бути і в якій групі - вирішуєте ви. Наприклад, можна написати один лист всій групі, або відправити SMS. У гілці соціальних мереж новини в Twitter і Facebook відображаються для конкретних груп, що також зручно і не заважає читати всі новини в купі (як реалізовано в інших ОС і пристроях). Тут - ставимо жирний плюс, причому заслужений. Груповання друзів, колег, партнерів та передплатників (просто цікавих контактів) дозволить зручніше читати дані стрічки. В Android є тільки групи, причому таких зручностей, як на Windows Phone Mango, ви не знайдете.

Поштовий клієнт у Windows Phone 7.5. Гілки листів і загальні ящики

Нововведення торкнулися і основного завдання комунікаторів - електронної пошти. Тут з'явилося читання листів в гілці (аналогічно Gmail), а також можливість згрупувати кілька ящиків в один. При відповіді на лист використовується ящик одержувача, залишається тільки зручно переглядати пошту, не перемикаючи акаунти. Корпоративних користувачів може порадувати відправка захищених листів (без можливості переслати, роздрукувати тексти або вкладення). Поки ця функція випробовується і розробляється. Для корпоративного середовища - це майбутній плюс.

Месенджер і чати для Windows Phone Mango

Усі звикли бачити повідомлення у вигляді чату. Це зручно. Це практично. Ця зміна торкнулася і Windows Phone Mango 7.5, тепер є можливість відправляти повідомлення контактам як у вигляді SMS, так і через Windows Messenger і Facebook Chat, і відображатися вони будуть аналогічно - звично і читабельно. Тут в принципі скоріше не новина для користувача, а адаптація під уже звичні особливості.

Живі тайли Windows Mango

Хто не знає, що таке тайли? Тайли - це плитки, які розташовуються на першому робочому столі. Середній розмір плиток 1x1 або 2x1, а самі плитки мають зручні способи налаштування і відображення. Інформація на плитках не статична, а може змінюватися, аналогічно віджетів. Але, на відміну від віджетів на Android, інформація змінюється плавно і досить гарно.

Вдосконалений пошук Bing

Bing, як і Google, не стоїть на місці. Серед нововведень - пошук Bing Vision (аналогічний пошуку Googles), котрий дозволяє по картинці вивести максимальну інформацію (як стверджують, по обкладинці диска - всю інформацію про виконавця і альбомі). А новий сервіс Bing Music Search допоможе по прослуханому треку визначити виконавця, пісню і навіть знайти тексти. Гру "Вгадай мелодію" можна з легкістю виграти на цьому телефоні. Цікаво також реалізований пошук у фільмах, пошук звертається на IMDB, причому всередині програми. Якщо порівнювати зручність - дуже досить приємні нововведення.

Календар і можливості Windows Phone 7.5

Тепер є можливість вести повноцінний календар, як підключаючи iCal сторонніх джерел (наприклад, Google), так і вбудовані Hotmail, Facebook календарі подій. Тут все приведено до зручності, мінімалістичності і при цьому зручно читаємо.

Галерея Windows Phone

Крім стандартних переглядачів для фотографій, Microsoft зробила галерею більш зручною. З'явилося розпізнання облич та перегляд фотографій з певними людьми. Вибрані зображення можна легко відправити поштою або в соціальні мережі. Така зручність реалізовано тільки в Picasa на десктопі, 1:0 на користь Windows Phone Mango!

Office і SkyDrive

Новий удар в сторону Apple - в Windows Phone Mango підтримується Office 365, а також можливість підключення до віртуального жорсткого диска SkyDrive, де ви можете обробляти онлайн-документи, які помістили в дане сховище. Мені дуже зручно працювати з додатком OneNote 2010, читати і редагувати записні книжки як на смартфоні, так і на ПК, і при цьому робити це з кількома користувачами. Більш зручного ведення справ я ще не бачив. Синхронізація змін відбувається при підключенні до мережі інтернет. Про Office 365 можу сказати, що ви зможете редагувати документи онлайн на льоту за допомогою найзручнішого офісного пакету від Microsoft.

Internet Explorer 9 для Windows Phone 7.5

Як відомо, перероблений браузер, став куди швидше і підтримує графічне прискорення для перегляду сторінок. З похмурих мінусів - Flash не підтримується, але сподіваємося, що в наступному оновленні усунуть цю прикру помилку. Про те як налаштувати інтернет, читайте у статті - Як налаштувати інтернет на смартфоні?

Швидкість роботи Windows Phone 7.5

Операційна система Windows Phone Mango працює на подив швидко, що в першому релізі, що в оновленні. За час тесту ми навіть не помітили ніяких нюансів пригальмовування, якими багатий Android, Blackberry. Швидкість відкриття додатків, перемикання між ними збереглося на рівні "надшвидко". Телефони в світлі особливості введення, зручної адресної книги, пошти, органайзера, офісних документів і додатків будуть корисні як бізнесмену, офісному працівникові, так і молоді. Телефони на даній системі в цілому не мають серйозної фрагментації, і вибрати пристрій на них ви можете на свій смак.

Вконтакте
Pinterest