Як активувати iPhone?

admin Різні статті

Як активувати iPhone? Купивши в магазині Apple iPhone кожен користувач хоче швидше включити телефон і приступити до ознайомлення з можливостями цього пристрою. При першому запуску нового телефону на його екрані з'являється кабель USB і значок iTunes це означає, що iPhone не активований. Активувати айфон можна самостійно, але можна попросити продавця виконати цю не складну процедуру з використанням саме Вашої SIM-картки.

Активація iPhone

Якщо придбаний iPhone Factory Unlocked, то після активації можна здійснювати дзвінки і повноцінно експлуатувати телефон, встановлюючи ігри, записуючи музику, фотографії і виконуючи інші операції.

Для виконання активації iPhone в домашніх умовах користувачеві необхідно виконати наступне:

  • Вставити SIM-карту в iPhone
  • На підключений до мережі Інтернет комп'ютер встановити iTunes
  •  За допомогою USB-кабелю підключити iPhone до комп'ютера
  •  Запустити iTunes, якщо звичайно він сам не запуститься
  •  iTunes автоматично розпізнає iPhone і почне активацію, при виконанні цієї процедури iTunes передає спеціальний код на сервер Apple, при цьому він може попросити ввести свій номер телефону
  • Після закінчення активації з'явитися повідомлення «Ласкаво просимо в телефон», що означає, що телефон готовий до роботи

Після виконання вищевказаних дій на екрані з'явиться Springboard або робочий екран, перевірте вхідний/вихідний зв'язок, якщо iPhone дзвонить, значить все нормально. Якщо телефон не визначає SIM-карту, то можливо iPhone залочений.

Springboard iPhone

Описана інструкція активації iPhone може стати в нагоді не тільки власникам свіжокупленого телефону, але і тим, хто вирішить оновити або відновити прошивку в цих випадках так само потрібно активувати iPhone через iTunes.

Ось і все про те як активувати iPhone, тепер ви самостійно можете активувати айфон.

Вконтакте
Pinterest