Як читати видалені повідомлення Вконтакті

admin Різні статті

Як читати видалені повідомлення ВконтактіВсе частіше люди вважають за краще використовувати соціальні мережі виключно для спілкування за допомогою особистих повідомлень. Іноді випадково чи навмисно видалені повідомлення хочеться повернути, відновити. Можливо, там містилася важлива інформація для користувача. Про те, як відновити видалені повідомлення Вконтакті - в нашій статті.

Відновити повідомлення з певним співрозмовником

Для початку ми розглянемо більш простий приклад: припустимо, вам потрібно отримати діалог (історію особистих повідомлень) з одним з ваших друзів, з яким ви переписувалися в ВК.

Тут все гранично просто: попросіть свого друга, щоб він скопіював весь ваш діалог чи його певні фрагменти. Вся справа в тому, що видаляючи листування, на «іншому кінці дроту» вона залишається в незмінному вигляді. Звичайно, мається на увазі, що ваш друг не видаляв діалог так само, як і ви.

У випадку, якщо ви видалили повідомлення на стіні одного, при цьому сторінку ви не оновлювали (не натискати на клавіатурі F5 або не переходили на іншу сторінку ВК), то повідомлення можливо відновити, шляхом натискання на напис «Відновити».

Ще один простий спосіб, однак, не завжди відповідний в подібних випадках: перевірте свій e-mail, якщо в настройках ВК ви вказали опцію «оповіщати по e-mail». Правда, через велику кількість повідомлень Вконтакті цілком імовірно, що ви потім очищали свою поштову скриньку від безлічі оповіщень.

Відновлення видалених повідомлень ВКонтакті від різних співрозмовників

Всі описані вище способи не підходять для того, щоб повністю повернути все листування від різних людей. Зайдіть на сайт ВКонтакте і внизу в горизонтальному меню клацніть по посиланню «Допомога» (порядок пунктів у меню наступний: про сайті - допомога - правила і т.д.).

Відкриється сторінка техпідтримки сайту, де над рядком введення даних буде написано: «тут Ви можете повідомити нам про будь-якої проблеми, пов'язані з ВКонтакті». Напишіть своє питання в рядку введення даних, попередньо сформулювавши його.

Вам треба буде описати свою проблему, сказавши, що повідомлення були видалені випадковим чином і їх дуже потрібно відновити. Мине небагато часу, і співробітники технічної підтримки дадуть відповідь вам. Слідкуйте за отриманням повідомлення про відповідь на ваше запитання - регулярно перевіряйте свою поштову скриньку.

Але не варто очікувати відповідь протягом 5-10 хвилин. Ваш запит оброблять приблизно через 2-3 дні. Зрозумійте правильно - кожен день сотні користувачів звертаються в техпідтримку з подібною проблемою, тому потрібно трохи почекати.

Як видалитися з підписників Вконтакті

Як прочитати видалені повідомлення Вконтакте: програми для відновлення

Дуже багато з'явилося в мережі програм і сайтів, що пропонують послуги, як подивитися видалені повідомлення ВКонтакті. Будьте пильні! Програми можуть містити шкідливі коди - віруси-трояни, які викрадають пароль від сторінки ВК і потім розсилають спам, внаслідок чого Вашу сторінку попросту заблокує адміністрація Вконтакті.

Подібне очікує і від відвідування сайтів з сумнівним змістом (у даному випадку - сайти, нібито допомагають повернути видалені повідомлення вконтакте).

Не працює відео Вконтакті

Але є і перевірені програми, які здатні відновити доступ до видалених повідомлень, хоча і не гарантують повного відновлення. Найпоширеніші з них: VK Bot і Vkontrole Message (версія 1.0). VK Bot - умовно-безкоштовна програма, але її можливості величезні.

Друга програма також зарекомендувала себе як непоганий помічник у відновленні особистих повідомлень. У будь-якому випадку варто спробувати обидві програми.

Вконтакте
Pinterest