Як дістати SIM-карту з iPhone?

admin Різні статті

Як дістати SIM-карту з iPhone?Як дістати SIM-карту з iPhone? Як і багато інших речей, діставання SIM-карти в iPhone реалізовано оригінальним чином і не схоже на аналогічну операцію в інших смартфонах. У айфоні для того щоб дістати сімкарту не потрібно вимикати пристрій, знімати задню кришку телефону і витягати акумулятор. Витягнення сім-карти може бути проведене на працюючому пристрої досить швидко і зручно. При цьому телефон збереже можливість роботи з різними додатками. Стануть недоступні тільки функції та сервіси, що надаються оператором мережі.

Як дістати SIM-карту з iPhone?

Щоб витягти SIM -карту зі свого iPhone дотримуйтесь наступних інструкцій:

  • Підготуйте спеціальну скріпку, яка служить для витягання SIM-карт. Дана скріпка додається компанією Apple до кожного айфону і знаходиться в паперовому конвертику з коротким керівництвом по експлуатації телефону. Якщо ця скріпка загублена або коробка від телефону вам недоступна в даний момент часу, то можна скористатися звичайною канцелярською скріпкою підходящої товщини.
  • Знайдіть лоток-приймач для SIM-карти на телефоні. У iPhone 2G, 3G і 3GS він буде розташований у верхній торцевій частині телефону. У iPhone 4, 4S і 5 в правій бічній частині телефону. З одного боку даного лотка буде знаходитися отвір. Вставте в нього скріпку під прямим кутом з деяким натиском, долаючи зусилля пружини. Лоток висунеться з корпусу телефону на кілька міліметрів і не дисплея з'явиться повідомлення «SIM-карта не вставлена​».
  • Вийміть пальцями лоток з телефону та візьміть вкладену в нього сім-карту. Після цього ви можете вставити порожній лоток назад у телефон, або вкласти в нього нову сімку з урахуванням зрізаного кута на карті. Спеціальні пази в лотку і корпусі телефону дозволяють встановити його тільки в одному правильному положенні. Після установки лотка злегка натисніть на нього пальцем, щоб він зафіксувався в корпусі телефону.

Як вже говорилося спочатку, діставання (читайте статтю Як вставити сімкарту в iPhone) та установку сімки в айфон можна проводити без відключення пристрою. Таким чином, вся операція проводиться дуже зручно і за часом займає не більше кількох секунд.

Вконтакте
Pinterest