Як дивитися телевізор через інтернет

admin Різні статті

Як дивитися телевізор через інтернетТрадиційними способами отримання телемовлення є кабельне телебачення, прийом цифрового сигналу через супутникові, або аналогового сигналу через звичайні телевізійні антени. Але ми живемо в цифрову епоху, в яку відбувається зближення і комбінування різних телекомунікаційних технологій. Періодичні видання, радіо і телебачення переводяться на цифровий формат і стають доступні в будь-якій точці земної кулі, в якій є доступ до глобальної мережі інтернет. У даній статті буде розказано про те, як дивитися телевізор через інтернет і що для цього буде потрібно.

Як дивитися телевізор через інтернет

Багато інтернет-провайдерів, поряд з підключенням користувачів до широкосмугового доступу до інтернету, пропонують їм також послугу цифрового телебачення під назвою IPTV. IP-TV, або як ще його називають IP-телебачення, являє собою нове покоління передачі телевізійного сигналу по протоколу IP. Це означає, що швидкісне підключення до мережі інтернет дозволить вам дивитися телевізор через інтернет, якщо ваш провайдер надає таку можливість.

Що таке Google TV?

Дана послуга надається за додаткову абонентську плату і щоб захиститися від її безкоштовного використання провайдери кодують багато каналів. Для розкодування на стороні абонента вони встановлюють спеціальні IP-TV приставки до телевізора, які крім розкодування і трансляції сигналу здійснюють багато інших корисних функцій. Наприклад, запис передач на вбудований жорсткий диск, зручний пошук і навігацію по каналам та інше. Приставки, як правило, здаються в оренду і користувачі за них нічого не платять.

Як з фотографій зробити кліп з музикою

Деяку кількість каналів провайдери залишають незакодованими. Для їх перегляду на комп'ютері достатньо встановити спеціальний плеєр, наприклад VLC, і завантажити в нього плейлист формату m3u.

Існує також можливість перегляду телевізора через інтернет взагалі нічого не встановлюючи і не оплачуючи. Для цього потрібно відкрити в браузері один із сайтів, що ретранслює телевізійне мовлення та вибрати потрібний канал.

Таким чином, у всіх користувачів швидкісного інтернету є можливість перегляду своїх улюблених телепередач, якщо основний домашній телевізор виявиться зайнятий в самий невідповідний момент. Наприклад, під час трансляції цікавого футбольного матчу.

Вконтакте
Pinterest