Як дізнатіся пароль від WI-FI

admin Різні статті

Як дізнатіся пароль від WI-FIВипадки, коли користувач бездротового інтернету забуває або втрачає свій пароль від Wi-Fi нерідкі: чи то майстер-установник забув донести до відома користувача, що пароль від точки доступу унікальний і його потрібно записати, чи то людина записала і благополучно загубила папірець з паролем ...

Як дізнатіся пароль від свого WI-FI

В принципі, пароль від власного (підкреслимо - власного, а не чужого!) WI-FI (Як встановити Wi-Fi дома) завжди можна з'ясувати у того хто вам його налаштовував, однак для цього зазвичай потрібно виконати купу зайвих рухів: викликати фахівця додому, а це коштує грошей ... Тим часом, не потрібно бути фахівцем по бездротових мережах, щоб бути в курсі, як дізнатися пароль від wi-fi. Для цього потрібно зайти на вкладку "Центр управління мережами і загальним доступом" (у меню підключень), і зліва клікнути на напис "Управління бездротовими мережами".

Система видасть список бездротових мереж, доступних вашому комп'ютеру, вона може бути як одна (це ваша особиста точка доступу), так і декілька (якщо поблизу знаходяться інші доступні точки). Натискаємо на мережу, яка належить саме вам (вона буде першою у списку) і вибираємо вкладку "Властивості". У переліку властивостей мережі вибираємо пункт "Безпека", а звідти переходимо на "Ключ безпеки мережі". Ключем безпеки вашої мережі якраз і є забутий пароль від вайфая. Зверніть увагу, під полем введення є напис "Відображати вводимі знаки". Натисніть на нього, і у віконці відобразиться ваш пароль від Wi-Fi. також читайте Як налаштувати Wi-Fi на ноутбуці

Цей метод може не спрацювати, якщо у провайдера є свої особливості настроювання точок доступу - деякі майстри при установці вайфая за допомогою певних маніпуляцій ставлять заборону на відображення вводимих знаків, у разі, якщо ноутбук потрапить у чужі руки (хоча по ідеї вони завжди повинні інформувати про це користувача). Так, як дізнатися пароль від wifi через центр управління мережами не вийде, можна спробувати запеленгувати його за допомогою спеціально призначених для цього утиліт.

Як дізнатіся пароль від WI-FI

Однією з найбільш популярних і доступних таких програм є Wireless Key View. При її запуску відображаються всі точки доступу з ключами, які доступні для вашого комп'ютера або ноутбука.

Вконтакте
Pinterest