Як дзвонити з планшета

admin Різні статті

Як дзвонити з планшетаПланшет - воістину багатофункціональний гаджет: він дозволяє і сидіти в Інтернеті, і дивитися кіно, і слухати музику, і фотографувати, і грати в ігри, і користуватися масою корисних додатків. А деякі планшети можна навіть використовувати як телефон - здійснювати з них дзвінки і відправляти SMS. Як дзвонити з планшета?

Як подзвонити з планшета

Можливість здійснювати дзвінки з планшета залежить від наявності в ньому GSM-модуля. Якщо у вашому планшеті є GSM-модуль, вам залишається лише придбати SIM-карту з відповідним тарифним планом і вставити її в наявний в планшеті слот. У списку встановлених додатків знайдіть додаток для здійснення дзвінків (в пристрої з GSM-модулем він має бути встановлений за замовчуванням) і приступайте до тестування функції дзвінків!

Проте важливо пам'ятати, що наявність в планшеті слота для SIM-карти ще не означає того, що в гаджеті є GSM-модуль. Всі планшети з 3G-модулем також мають цей слот, однак модуль для роботи в 3G мережах не дає можливості здійснювати дзвінки в мережі, він лише дозволяє користуватися 3G- інтернетом. Тому якщо ви хочете купити планшет, з якого можна дзвонити, при покупці обов'язково уточніть у продавця, чи є в планшеті саме GSM-модуль.

При відсутності з GSM-модуля використовувати планшет в якості мобільного телефону можна. Єдиний спосіб подзвонити з планшета, в якому такого модуля немає, - встановити спеціальний додаток для здійснення дзвінків через інтернет. Зрозуміло, для роботи в цих додатках необхідне підключення до Wi-Fi або 3G з'єднання з достатньою швидкістю інтернету і стійкістю зв'язку.

Більшість додатків дозволяють здійснювати не тільки аудіо, але і відеодзвінки (в якості вебкамери використовується фронтальна камера планшета), а також обмінюватися повідомленнями і передавати файли. Всі ці послуги надаються безкоштовно, заплатити доведеться лише за витрачений інтернет-трафік згідно тарифного плану вашого провайдера.

Деякі такі додатки (наприклад, Skype і Beam) не тільки надають послуги VoIP телефонії (тобто дзвінків через інтернет), але і дозволяють здійснювати платні дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони. Вартість дзвінка буде залежати від тарифних планів конкретного додатка, поповнити рахунок можна електронними грошима, через термінали самообслуговування і деякими іншими способами (залежить від конкретного додатка).

До речі, вартість дзвінків зазвичай не надто велика  можливо, в якості повноцінної заміни мобільного телефону додаток використовувати буде дорого, але періодичні дзвінки не повинні занадто сильно спустошити вашу кишеню. Якщо ви використовуєте додаток для регулярних дзвінків на мобільні та стаціонарні телефони, є сенс сплатити передплату на місяць, якщо ж ви телефонуєте рідко і говорите недовго, можна скористатися можливістю платити лише за здійснені дзвінки.

Також можливість здійснення аудіо та відеодзвінків пропонують деякі соціальні мережі (ВКонтакте, Facebook, Однокласники) і програми-мессенжери. У цьому випадку для здійснення дзвінків також знадобиться стабільне високошвидкісне інтернет-з'єднання.

Отже, якщо ви хочете використовувати планшет в якості мобільного телефону, вам необхідно придбати пристрій з GSM-модулем. Наявність слота для SIM-карти не обов'язково означає, що GSM-модуль в планшеті присутній, тому обов'язково уточніть це питання у продавця. При відсутності подібного модуля дзвінки з планшета можна здійснювати за допомогою додатків для VoIP телефонії, таким програмам для роботи необхідно стійке інтернет-з'єднання з достатньою швидкістю.

Вконтакте
Pinterest