Як користуватися iTunes

admin Різні статті

Як користуватися iTunesВолодарям iPhone і iPod ніяк не обійтися без такої програми, як iTunes. Вона дозволить вам закачувати музику і фільми на свій гаджет з комп'ютера або шукати їх в інтернеті. Давайте дізнаємося, як користуватися iTunes на комп'ютері.

Як користуватися iTunes на комп'ютері

Раніше iTunes був простим плеєром, який створила корпорація Apple для користувачів своєї продукції. Але з часом iTunes обріс великим функціоналом, і тепер це не просто плеєр, а спосіб синхронізації вашого iPhone або iPod з комп'ютером для закачування музики, відео, аудіокниг. Також за допомогою iTunes можна записувати музику з дисків, редагувати метадані пісень, і здійснювати покупки в фірмовому онлайн-магазині.

Навіщо вам ще необхідний iTunes.  Справа в тому, що просто так не можна перекинути музичний або відеофайл з комп'ютера на iPhone або iPod. Щоб зробити це, знадобиться використання iTunes. Звичайно, такий посередник не подобається багатьом користувачам, але нічого не поробиш, так як в Apple не змогли придумати інший спосіб боротьби з піратством.

iTunes володіє широким функціоналом, з яким не відразу зможеш розібратися, тому докладніше опишемо те, що можна зробити за допомогою цієї програми. Вгорі ви побачите панель управління з можливістю відтворення файлів. Але як додати музику в iTunes, яка є на вашому комп'ютері?

Всі музичні композиції, які ви хочете додати в iTunes, потрапляють в загальну медіатеку. Щоб додати ту чи іншу композицію, зайдіть в меню Файл, виберіть Додати файл у медіатеку. Потім у вікні браузера ви зможете вказати папки та файли для додавання музики в iTunes. Зверніть увагу на те, що програма буде автоматично конвертувати аудіофайли у формат AAC.

Тепер розберемося з питанням, як завантажити музику через iTunes. Зліва під панеллю управління знаходиться кнопка iTunes Store, натиснувши на яку ви відразу ж переходите до вмісту магазину. Тут пропонується не тільки платний, але і безкоштовний контент. Все, що пропонується в магазині, розбито за жанрами і категоріях, що значно полегшує пошук необхідного вам контента.

Як користуватися iTunes на комп'ютері.

Обраний альбом, пісню або ж сингл можна купити, подарувати або ж додати в список бажань. Розповімо трохи про останнє. У список бажань можна додати необмежену кількість елементів ( за винятком куплених товарів). Коли ви оплатите товар зі списку бажань, він автоматично з'явиться у вашій медіатеці.

Перебуваючи в магазині iTunes, зверніть увагу на розділ iTunes U. Цей розділ задіяний як платформа для освітніх заходів, на якій навчальні заклади безкоштовно розміщують цікаву і повчальну інформацію, яку ви можете подивитися або прослухати в будь-який момент. На інформацію будь-якого навчального закладу можна підписатися.

Залишається тільки дізнатися, як скинути музику через iTunes на ваш iPod або iPhone. Для цього спочатку до комп'ютера підключіть ваш пристрій. Тепер для перенесення файлів знадобиться синхронізувати комп'ютер і iPod або iPhone (Файл → Пристрої → Синхронізувати). Після вибору пристрою ви побачите список вкладок з різними типами даних, що знаходяться в iTunes. Відкрийте потрібну вам вкладку та натисніть Синхронізувати. Якщо вам потрібно синхронізувати тільки деякі файли, тоді попередньо виберіть їх. Всі файли, які iTunes синхронізує, потрапляють на ваш пристрій. Під час синхронізації стежте за вільним місцем на пристрої.

Синхронізація пристроїв дозволяє швидко і легко як додавати, так і видаляти дані. Наприклад, при додаванні нових даних в синхронізовану медіатеку, ці ж файли при наступному підключенні пристрою до комп'ютера з'являться і на ньому. І якщо ви видалите деякі файли з синхронізованої медіатеки, то вони видаляться з пристрою.

Вконтакте
Pinterest