Як користуватися Instagram

admin Різні статті

Як користуватися Instagram

Як користуватися Instagram. Раніше безкоштовний фотододаток Instagram, що дозволяє редагувати фотографії і обмінюватися ними в інтернеті, було доступний тільки власникам гаджетів від компанії Apple. Але з виходом Instagram для Android популярність програми зросла, і тепер багато користувачів цікавляться, як користуватися Instagram.

Як користуватися Instagram: установка програми

Цей додаток поширюється через офіційні магазини додатків від Apple, і Google - App Store і Google Play (колишній Android Market) відповідно. Якщо ви хоч раз користувалися одним з цих магазинів, установка Instagram не повинна викликати у вас які-небудь труднощі, вона аналогічна установці будь-якого іншого додатку. Також читайте статтю Як встановити інстаграм через комп'ютер.

Для роботи з Instagram на вашому пристрої повинна бути встановлена операційна система iOS версії 3.1.2 (і новіше) або Android 2.2 (і новіше). Версії Instagram для комп'ютера не існує (якщо тільки не мається на увазі планшетний комп'ютер, що працює на ОС Android), користуватися Instagram можна лише на мобільних девайсах.

Однак існують веб-сервіси і додатки, що дозволяють вам управляти своїм аккаунтом в Instagram: переглядати стрічку, «лайкати» і коментувати чужі фотографії, підписуватися на користувачів, переглядати статистику свого облікового запису. Це, зокрема, додаток Pandagram для iPad, карусель для OS X, сайти statigr.am, instagrid.me, instaliga.com та ін

Також потрібно остерігатися шахраїв, які пропонують вам купити Instagram: програма поширюється безкоштовно, при викачуванні і установці не потрібно слати ніяких СМС або оплачувати програму будь-яким іншим способом.

Як користуватися Instagram: робота з додатком

Отже, програма встановлена, саме час розібратися, як користуватися Instagram. При першому запуску вам потрібно буде зареєструватися, для цього натисніть Sign up. У діалоговому вікні вам потрібно буде вказати вашу електронну адресу, придумати ім'я користувача та пароль.

Надалі ви будете використовувати логін і пароль, щоб зайти в ваш аккаунт в програмі (кнопка Log in). Обліковий запис потрібний для того, щоб ділитися вашими фото з іншими користувачами Instagram, а також для інтеграції з соціальними мережами (Facebook, Twitter і т. П.).

При бажанні можна відразу ж після реєстрації імпортувати контакти та знайти друзів з вашого списку контактів, аккаунта в Facebook/Twitter, а також здійснити пошук по логінах і іменах користувачів. Закінчивши, тисніть Next. Вам буде запропоновано Слідувати за деякими користувачами Instagram (для цього натисніть кнопку Follow поруч з ім'ям користувача). Закінчивши, натисніть Done.

Як користуватися Instagram

 

У нижній частині вікна програми розташована панель з вкладками, які використовуються для управління програмою. Іконка в вигляді будинку - це домашня сторінка, в ній відображається стрічка (Feed) з новими фотографіями користувачів, на яких ви підписані. Ви можете відзначити вподобану вам фотографію, натиснувши Розповісти, а також прокоментувати фото.

Вкладка з зірочкою раніше називалася Popular (найпопулярніші фотографії в Instagram), починаючи з версії 2,5 вона називається Explorer, в цю вкладку була перенесений Пошуковий рядок для пошуку по хештегам.

Вкладка з камерою(Share) знаходиться по центру. Ви можете зробити фото безпосередньо в додатку або вибрати знімок в одному з альбомів з уже готовими фото (для цього необхідно довге натискання на вкладку). Врахуйте, що фото буде квадратним, як ніби його знімали камерою Polaroid. До фотографій можна застосовувати різні фільтри, наприклад:

 • Normal (Без фільтра) - звичайна фотографія;
 • X-Pro II - насичені теплі тони, акцент на блакитні та зелені відтінки;
 • Earlybird - розмиті бляклі кольори, акцент на бежеві і жовті відтінки;
 • Lomo-fi - злегка розмиті неясні кольори, насичений зелений і жовтий;
 • Sutro - нагадує сепію, акцент на коричневі і пурпурні відтінки;
 • Toaster - злегка засвічені фото, затемнені по кутах;
 • Brannan - непомітні тони, акцент на зелені і сірі відтінки;
 • Valencia - близький до натурального контраст, легке переважання коричневих і сірих відтінків;
 • Walden - трохи «линялі» кольори, легкий блюр;
 • Hefe - нерізкі кольори, акцент на золотаві й жовті відтінки;
 • Nashville - зернисті фото з фіолетово-пурпурним відтінком, межа нагадує діафільм;
 • 1977 - фото в атмосфері 70-х.

Також присутні фільтри Kelvin, Amaro, Rise и Hudson

Після застосування фільтра вам буде запропоновано ввести короткий опис фото (поле  What?), Можна також за бажанням обрати місце розташування, де фото було зроблено (поле Where?).

Далі відкриється вікно Sharing. Якщо ви хочете поділитися фото в якійсь соціальній мережі (Twitter, Facebook, Flickr, Posterous, Tumblr, Foursquare), клікніть по її назві. Попередньо потрібно зв'язати ваш аккаунт Instagram з акаунтами в інших соцмережах. Закінчивши, натисніть Готово.

Решта дві вкладки - це News, стрічка новин (коментарі, «лайки»), і інтеграція з Facebook. Остання вкладка з'явилася після покупки Instagram Марком Цукербергом. Тепер можна, зокрема, ставити «лайки» в Instagram і Фейсбуці.

Як бачите, користуватися Instagram не так вже й складно. Незважаючи на те, що український інтерфейс відсутній, більшість функцій зрозумілі інтуїтивно.

Вконтакте
Pinterest