Як наклеїти захисну плівку на телефон

admin Різні статті

Як наклеїти захисну плівку на телефонЗ часом на екрані мобільного телефону можуть з'являтися подряпини, що псують зовнішній вигляд вашого девайса. До того ж плями від пальців, пил та інші забруднення також можуть псувати екран. Уберегти телефон може захисна плівка, яку ви можете приклеїти самостійно. It-Tehnolog.com розповість вам, як наклеїти захисну плівку на телефон.

Як правильно наклеїти захисну плівку на телефон

Захисні плівки продаються різних розмірів, що дозволяє вибрати відповідну модель для вашого телефону. Якщо плівки необхідного розміру ви не могли знайти у продажу, тоді купуйте стандартну, а потім ножицями або ж канцелярським ножем відріжте зайве. Зверніть увагу, що плівку необхідно відрізати так, щоб вона на міліметр з кожного боку була менше екрану. Це полегшить вам вирівнювання плівки на екрані і вбереже від непотрібних бульбашок повітря по краях.

Давайте розглянемо будова самої захисної плівки на екран. Вона складається з трьох шарів. Шар №1 необхідно знімати найпершим. Шар №2 можна зняти після того, як плівка буде наклеєна на телефон. Між двома захисними шарами і знаходиться сама плівка, яка захищає екран вашого телефону від подряпин.

Підготуйте екран телефону до наклеювання плівки. Помийте руки і зніміть стару плівку, якщо вона є. Протріть екран від жиру і пилу мікрофіброю, яка продається в комплекті з плівкою. Якщо такої немає, тоді протирати екран можна серветками для монітора. Для протирання екрана використовуйте тільки суху серветку і не додавайте ніяких чистячих чи миючих засобів. Тим більше не можна протирати екран миючими засобами, щоб не зіпсувати телефон.

Не торкайтеся до чистого екрану телефону, щоб не залишити на ньому плями від пальців і пилу. Тепер відклейте 1/5 частина шару №1 і прикладіть його до краю екрану телефону. Розрівнюйте плівку пластиковою карткою, щоб прибрати з-під неї всі бульбашки повітря. Коли плівка буде повністю приклеєна, можна видалити другий шар.

На словах все звучить дуже просто, але на практиці під плівку швидко потрапляє пил, тому вона приклеюється з бульбашками, які вже неможливо видалити. Виправити ситуацію можна за допомогою звичайного малярного скотча на паперовій основі. Ніякий інший скотч використовувати не можна, так як він залишить сліди клею на екрані або плівці.

Щоб видалити пил з екрану, зніміть лише ту частину плівки, на якій виникли проблеми. Повністю знімати плівку немає необхідності. Тепер приклейте до екрану телефону скотч і видаліть його. Пил залишиться на скотчі, а ви можете спокійно приклеїти плівку. Якщо пил був на плівці, то до неї також можна приклеїти скотч, після чого зняти його. До речі, заклеїти екран малярським скотчем і відклеювати смужки можна навіть в процесі наклеювання плівки. Так ви переконаєтеся, що на екрані немає пилу, адже вся вона залишиться на клейкій частині скотча.

Якщо під рукою немає скотчу, тоді скористуйтеся мокрим методом наклеювання плівки. Для цього розведіть в невеликій кількості води краплю шампуню або ж засобу для миття посуду. Пензликом нанесіть трохи засобу на екран телефону. Тепер прикладіть плівку до екрану і приклейте. Кредитною карткою видавлюйте воду з-під плівки, а крапельки рідини збирайте по краях екрану ватним диском.

Використання цього способу дозволяє не тільки позбутися від пилу на екрані, але і рівно розмістити плівку на ньому. Так як через воду плівка «плаває» по екрану, то з її рівним розміщенням не буде ніяких проблем.

Після наклеювання плівки за допомогою води екран необхідно трохи просушити. Зробити це можна звичайним феном. Направте ледве теплий струмінь повітря на телефон з відстані 50 см і сушіть плівку протягом 10 хвилин. Якщо краї не зовсім щільно прилипли, залиште телефон просихати ще на пару годин, після чого притисніть їх. Повністю плівка висохне за пару днів, хоча користуватися телефоном можна вже після висушування феном.

Вконтакте
Pinterest