Як налаштувати HDMI

admin Різні статті

Як налаштувати HDMIВихід HDMI (High-Definition Multimedia Interface) необхідний для передачі цифрового сигналу високої якості. Використовується він для трансляції відео та звуку. У цій статті ми розповімо, як налаштувати HDMI.

Передусім треба сказати, що таким виходом обладнуються всі сучасні відеокарти для персональних комп'ютерів, крім того, HDMI можна зустріти на ноутбуках, навіть на тих моделях, які використовують вбудовану відеокарту.

Як налаштувати HDMI

Для початку рекомендується вивчити можливості вашого відеоадаптера. Якщо на вашій відеокарті відсутній вихід HDMI, можна скористатися каналом DVI з використанням спеціального перехідника, який ще називають коннектором DVI-HDMI. Особливістю таких перехідників є здатність передачі звукового сигналу.

Як налаштувати Wi-Fi на ноутбуці

Для того щоб налаштувати HDMI, знадобиться вивчити технічні характеристики телевізора, до якого виконується підключення. Обов'язково слід переконатися, що його вхід HDMI призначений для прийому звукового сигналу. Для підключення знадобиться лише кабель HDMI-HDMI, один кінець якого вставляється в відеокарту комп'ютера, а другий - в роз'єм телевізора.

Якщо ви хочете, щоб телевізор і монітор працювали одночасно, необхідно встановити опцію синхронної роботи цих пристроїв. Для цього потрібно відкрити меню «Пуск» і увійти в «Панель управління». Далі необхідно вибрати «Екран» і клацнути на пункт «Налаштування дозволу екрану».

У діалоговому вікні необхідно активувати функцію «Дублювати екран». Тепер комп'ютер буде передавати однакове зображення на всі пристрої. Якщо ж вам необхідно, щоб обидва дисплея працювали незалежно один від одного, слід активувати режим «Розширити екран». У цьому випадку знадобиться попередньо призначити дисплей комп'ютера основним пристроєм.

Як налаштувати пошту в iPhone

Щоб налаштувати HDMI, також необхідно відрегулювати передачу звукового сигналу. Для цього потрібно відкрити «Панель управління» і вибрати пункт «Устаткування та звук». Далі необхідно клікнути на «Управління звуковими пристроями». На екрані з'явиться діалогове вікно, в якому слід перейти на вкладку «Управління звуковими пристроями». Тут потрібно відзначити обладнання HDMI Output, натиснувши на його іконку лівою кнопкою миші, а після цього натиснути на кнопку «За замовчуванням».

Далі необхідно натиснути на кнопку «Застосувати» і закрити діалогове вікно. Тепер в якості перевірки можна запустити який-небудь відеоролик і переконатися в тому, що HDMI-вихід правильно працює. Варто відзначити, що при відключенні кабелю від порту стандартний звуковий порт включиться автоматично.

Як ви змогли переконатися, налаштувати HDMI-вихід досить просто і для цього не потрібні якісь спеціальні знання. Наостанок варто розповісти про те, як правильно вибрати HDMI-кабель.

Такі кабелі бувають двох типів: для підтримки високого дозволу, а також для підтримки дозволу HDTV. Що стосується довжини проводів, то вона може варіюватися від 1 до 10 метрів. Однак слід пам'ятати, що чим більша довжина кабелю, тим більша ймовірність втрати сигналу. Тому деякі виробники пропонують так звані активні HDMI-кабелі, які використовують різні технології для передачі даних на великі відстані. При покупці кабелю обов'язково зверніть увагу не тільки на якість дроти, але і на роз'єми.

Вконтакте
Pinterest