Як налаштувати інтернет на планшеті

admin Різні статті

Як налаштувати інтернет на планшетіЯк налаштувати інтернет на планшеті. Планшетні ПК, які зазвичай називають просто планшетами, подарували сучасним користувачам небувалу свободу: тепер можна повноцінно використовувати можливості комп'ютера в будь-якому місці і в будь-який час. Особливо зручно, що на планшетах, як і на ПК, можна користуватися інтернетом, правда для цього необхідно спершу виконати деякі налаштування. Про те, як налаштувати інтернет на планшеті, докладніше йтиметься далі.

Як налаштувати інтернет на планшеті

Щоб користуватися інтернетом на планшеті, зазвичай доводиться вдаватися до одного з двох основних способів підключення до глобальної мережі: або виконати з'єднання до бездротової мережі за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля, або ж скористатися можливостями мобільного 3G-інтернету. В останньому випадку може застосовуватися для 3G-з'єднання або наявний в планшеті 3G-модуль, або окремий 3G-модем, що підключається по USB-інтерфейсу.

Примітка. Розглянуті способи налаштування інтернету на планшеті актуальні для пристроїв з ОС Android. Для планшетів з іншими ОС налаштування інтернет-з'єднання можуть дещо відрізнятися.

Як налаштувати інтернет на планшеті по Wi-Fi?

Підключення планшета до інтернету через Wi-Fi - це самий простий і швидкий спосіб. Таке підключення не вимагає специфічних знань і навичок: як правило, достатньо в налаштуваннях підключення до Wi-Fi в планшеті вибрати із запропонованого списку доступних бездротових мереж потрібну і ввести пароль доступу до неї. Якщо пароль введений правильно, то підключення готове, і інтернетом на планшеті можна користуватися вільно.

У деяких випадках при підключенні до інтернету через домашню Wi-Fi мережу можливе виникнення проблем. Наприклад, якщо стандартним способом до бездротової мережі підключитися не вдалося, то, цілком можливо, це пов'язано з блокуванням планшета по MAC-адресу. Для вирішення проблеми необхідно в налаштуваннях Wi-Fi роутера внести MAC-адресу планшета в список дозволених.

Як налаштувати інтернет на планшеті за допомогою 3G-модуля або 3G-модема ?

Якщо в планшеті є вбудований 3G-модуль, то можна використовувати можливості швидкісного мобільного 3G-інтернету. Даний спосіб підключення не складніше, ніж підключення по W -Fi і не займає багато часу.

Для підключення до інтернету в планшет з вбудованим 3G-модулем необхідно вставити у відповідний роз'єм планшета SIM-карту будь-якого мобільного оператора, що підтримує послугу 3G-інтернету. Далі слід або скористатися настройками, автоматично виданими мобільним оператором, або ж виконати потрібні налаштування вручну.

Для ручного налаштування інтернет-з'єднання через 3G-модуль необхідно увійти в меню Налаштування, вибрати в розділі Бездротові мережі пункт Ще... і в списку, можливих типів під'єднання вибрати пункт Мобільна мережа. Після цього у вікні, необхідно зробити активним пункт Передача даних (поставити  галочку) і далі натиснути на пункт  Точки доступу (APN).

У наступному вікні, слід вибрати пункт Нова точка доступу і в новому вікні ввести параметри доступу: довільну назву точки доступу, а також APN, ім'я користувача, пароль - ці дані надає мобільний оператор. Після введення всіх даних досить натиснути кнопку Назад для збереження налаштувань. Нова точка доступу буде створена, після чого можна користуватися 3G- інтернетом.

Спосіб підключення планшета до інтернету через 3G-модем не відрізняється від підключення через вбудований 3G-модуль. Різниця полягає лише в тому, що перед налаштуванням інтернету 3G-модем потрібно через OTG-кабель зв'язати з планшетом. Подальші дії по створенню інтернет-з'єднання аналогічні описаним діям для 3G-модуля.

Таким чином, налаштування інтернету на планшеті не представляє великої складності і навіть не дуже досвідченим користувачам цілком під силу впоратися з нею.

Вконтакте
Pinterest