Як налаштувати пошту в iPhone?

admin Різні статті

Як налаштувати пошту в iPhone?. Email, Електронний ящик, Мило - так називають Інтернет-пошту для отримання і відправки електронних листів. Коли виникає необхідність роботи з електронною поштою багато користувачів за допомогою браузера заходять в поштовий портал і починають копатися у своїй кореспонденції, інша категорія користувачів вибирає поштовий клієнт, який надає додаткові можливості.

Серед стандартних програм iPhone теж присутній свій стандартний поштовий клієнт - Mail, налаштувавши який можна повноцінно користуватися електронною поштою прямо з телефону. Крім стандартного клієнта для роботи з електронною пошти можна використовувати браузер Safari, але це не дуже зручно, тому сьогодні ми будемо налаштовувати наш iPhone-клієнт електронної пошти.

Для початку виконання цієї нескладної процедури нам знадобитися зареєстрований аккаунт на одному з поштових ресурсів (G-mail, Yandex або Mail), якщо у Вас вже є ящик, то беремо телефон і приступаємо до введення налаштувань пошти для iPhone.

Налаштування пошти для iPhone

В інструкції ми розглянемо налаштування пошти в iPhone на прикладі поштового сервісу Gmail, цей поштовик підтримується телефоном і основні установки прописує сам, про Yandex і Mail теж забувати не будемо.

Як налаштувати пошту в iPhone?

Заходимо в Настройки - Mail, Контакти, Календарі і вже тут додаємо свій поштовий акаунт і вводимо налаштування.

Як налаштувати пошту в iPhone?

Після того, як натиснете - Додати ..., з'явиться список поштових сервісів, вибираємо - Gmail (якщо Ви налаштовуєте пошту Yandex або Mail слід вибрати - Інше), якщо в Ви вибрали - Інше, для початку введення налаштувань натисніть Додати обліковий запис.

Як налаштувати пошту в iPhone?

У вікні вводимо: Ім'я, Адреса електронної пошти, Пароль пошти та Опис. Правильно заповнивши поля, натискаємо - Зберегти. З цього моменту поштою Gmail вже можна користуватися.

Для Mail і Ya налаштування доведеться ввести вручну, відразу після натискання кнопки Зберегти з'явиться вікно з налаштуваннями облікового запису, в першу чергу перейдіть на протокол POP, всі необхідні значення будуть вводиться саме в цьому розділі.

Як налаштувати пошту в iPhone?

Тепер необхідно заповнити поля в розділах сервера вхідної та вихідної пошти:

Сервер вхідної пошти Ім'я вузла: для Yandex - pop.yandex.ru (для Mail - pop3.mail.ru) Ім'я користувача: перша частина електронної адреси (все, що перед собачкою) Пароль: той самий пароль, який використовуєте для входу в пошту

Як налаштувати пошту в iPhone?

Сервер вихідної пошти Ім'я вузла: для Yandex - smtp.yandex.ru (для Mail - smtp.mail.ru: 25) Ім'я користувача: перша частина електронної адреси (все, що перед собачкою) Пароль: той пароль, який використовуєте для входу в пошту

Ваша iPhone-пошта Yandex і Mail налаштована, для початку роботи запускайте додаток Mail, який дозволяє отримувати і відправляти листи з телефону.

Примітка

Якщо у Вашому телефоні обліковий запис електронної пошти додається вперше, то процедуру налаштування пошти в iPhone можна почати з запуску стандартної програми для пошти - Mail.

При настройці пошти в iPhone необхідно знати, що:

  • Для початку роботи з електронною поштою, в iPhone повинен бути налаштований Інтернет.
  • При роботі з поштою Gmail необхідно включити IMAP, для цього треба зайти в пошту з комп'ютера, натисніть Налаштування - Пересилання та POP/IMAP, поставте маркер - Включити IMAP.
  • Програма Mail закачує в iPhone всі вхідні листи Вашої поштової скриньки, тому перед першим запуском програми рекомендуємо почистити пошту і видалити всі непотрібні листи.
  • Якщо Ви все зробили правильно, але пошта не працює, спробуйте вказати Ім'я користувача Сервера вхідної та вихідної пошти не першу частину, а електронну адреса повністю.

Ось і все про те як налаштувати пошту в iPhone.

Вконтакте
Pinterest