Як налаштувати Wi-Fi на ноутбуці?

admin Різні статті

Як налаштувати Wi-Fi на ноутбуці?Як налаштувати Wi-Fi на ноутбуці? Будь-який сучасний ноутбук має вбудований модуль для роботи з бездротовими мережами. Це означає, що можна підключити його до інтернету через Wi-Fi з'єднання і мати доступ до глобальної мережі в будь-якій точці квартири, будинку або навіть дачі, не турбуючись про прокладання непотрібних проводів до робочого місця. Все що для цього потрібно, крім самого ноутбука, це бездротовий маршрутизатор, з підключенням до широкосмугового доступу до мережі Інтернет і сучасна операційна система, що підтримує роботу в бездротових мережах.

Якщо всі умови дотримані, то залишається тільки налаштувати Wi-Fi на ноутбуці. Для цього буде потрібно виконати наступні кроки.

Налаштування Wi-Fi на ноутбуці

На час налаштування підключити мережевим Ethernet-кабелем ноутбук до бездротового маршрутизатора. Після включення ноутбука і маршрутизатора зв'язок між ними по кабелю повинен встановитися автоматично, про що буде свідчити індикація світлодіода на відповідному Ethernet-порті маршрутизатора. Також читайте статтю Як встановити Wi Fi дома

Всі налаштування маршрутизаторів різних виробників проводяться з використанням так званого веб-интерфеса пристрою, який запускається набором в будь-якому браузері спеціальної IP-адреси. Зазвичай це 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Уточнити цю адресу завжди можна скориставшись керівництвом по експлуатації вашого роутера.

Увійти в веб-інтерфейс маршрутизатора, ввівши ім'я користувача та пароль. Зазвичай за умовчанням пара логін:пароль встановлюється як admin:admin. Якщо admin:admin не підходить до вашого маршрутизатора, спробуйте знайти відповідну інформацію на наклейці на корпусі пристрою знизу. Зазвичай там вказується і адреса веб-интерфеса і логін-пароль до нього.

У тих випадках, коли стандартний пароль був змінений і згодом забутий, допомагає скидання налаштувань пристрою, натисканням і утримуванням протягом декількох секунд прихованої кнопки Reset. Врахуйте, що після скидання налаштувань прийдеться заново налаштовувати і підключення до інтернету.

У веб-інтерфейсі перейдіть до налаштувань бездротової мережі. Призначте їй унікальний ідентифікатор, або ім'я SSID. Ім'я повинно бути оригінальним і відрізнятися від назв бездротових мереж ваших сусідів.

Обов'язково захистіть вашу мережу включенням одного із запропонованих режимів безпеки WEP, WPA і WPA2. WPA і WPA2 є кращими, ніж WEP, але можуть не підтримуватися деякими пристроями. Встановіть ключ безпеки (пароль), який необхідно буде вводити на всіх підключаємих до мережі пристроях. Щоб не забути ключ, можете записати його в секретному місці. Перезавантажте маршрутизатор, щоб проведені налаштування вступили в силу.

Як підключити WiFi дома?

Перевірте, щоб вимикач бездротової мережі на ноутбуці був включений. Зазвичай він розташований на лицьовій панелі ноутбука і призначений для економії заряду акумулятора під час автономної роботи без використання бездротових мереж.

У правому нижньому кутку ноутбука, так званому системному треї, має з'явитися повідомлення про те, що ви перебуваєте в зоні дії однієї або декількох бездротових мереж. Клікаєте по ньому, вибираєте вашу створену мережу, вводите ключ безпеки. На цьому настройка Wi-Fi на ноутбуці завершена.

Якщо в попередньому кроці повідомлення не з'являється, можна спробувати знайти потрібну мережу вручну. Для цього в Windows Vista і Windows 7 натиснути кнопку «Пуск», в меню вибрати пункт «Мережа». У вікні, натиснути на кнопку «Центр управління мережами і загальним доступом» в лівій частині якого перейти в «Управління бездротовими мережами».

Натисніть кнопку «Додати», вибери ім'я своєї бездротової мережі і натисніть кнопку «Підключитися». За запитом введіть ключ безпеки (пароль) і встановіть Wi-Fi підключення натисканням кнопки «Підключити».

Як захистити Wi-Fi мережу

Про те, що підключення було успішно встановлено можна дізнатися, запустивши будь-який браузер і ввівши в його адресний рядок будь-який сайт. Наприклад, адресу даного сайту it-tehnolog.com. Якщо він відкриється, значить Wi-Fi на ноутбуці налаштований.

Вконтакте
Pinterest