Як обрізати пісню на комп'ютері

admin Різні статті

Як обрізати пісню

Як обрізати пісню. У багатьох хоча б раз виникало бажання поставити в якості рінгтона улюблену пісню. Однак досить часто доводиться по душі не весь музичний твір, а лише певний його фрагмент. У цій статті ми розповімо, як обрізати пісню на комп'ютері.

Як обрізати пісню за допомогою програм

Сьогодні можна знайти величезну кількість платних і безкоштовних програм для обрізання пісень. Серед платного програмного забезпечення варто виділити Sony Sound Forge. Додаток досить старий (остання версія вийшла ще в 2010 році), проте програма досі користується великою популярністю, так як вона відрізняється зрозумілим інтерфейсом і простотою користування. Крім того, Sony Sound Forge працює як під операційною системою Microsoft Windows, так і під Mac OS X. Також в інтернеті можна знайти величезну кількість уроків, в яких показано, як користуватися повним функціоналом цього додатка.

Програма здатна працювати лише з однією доріжкою, проте на неї можна накласти ряд ефектів і зберегти отриманий уривок практично в будь-якому звуковому форматі.

Що ж стосується безкоштовних програм, то для того, щоб обрізати пісню на комп'ютері, прекрасно підійде mp3DirectCut, дистрибутив якої можна легко знайти у всесвітній павутині. Завантажуєте його і встановлюєте додаток.

Далі запускаєте програму і вибираєте необхідний MP3-файл, який ви бажаєте обрізати. Можна скористатися пунктом меню «Файл», де слід вибрати «Відкрити» або ж просто перетягнути вибраний трек на робочу область програми. Далі виділяємо потрібний фрагмент пісні. При бажанні його навіть можна прослухати.

Як видалити сторінку в Однокласниках

Крім того, у пункті меню «Правка» є можливість зробити загасання (Fade Out) або наростання (Fade In) зазначеного фрагмента. Також тут є можливість підняти рівень гучності в разі потреби.

Після того як потрібний фрагмент вибраний і відредагований, заходимо в меню «Файл» і вибираємо пункт «Зберегти виділення». Потім вказуєте папку для збереження і придумуєте ім'я для нового файлу. Тепер його можна скопіювати на мобільний телефон і встановити в якості дзвінка або будильника.

Онлайн сервіси для обрізання пісень

Також варто відзначити, що існують онлайн-сервіси для виконання подібних операцій з файлами різних аудіоформатів. Одним з таких сервісів є Mp3cut. Він підтримує роботу з форматами flac, wav, wma, mp3, ogg, aac і багатьма іншими. Також в цьому сервісі можна додати ефекти наростання і загасання в кінці і на початку треку. Крім того, точність обрізки можна виставити до мілісекунди, а розмір завантажуваного для обробки треку практично не обмежений.

Ще варто звернути увагу на вбудовану функцію інверсії, яка дозволяє прибрати з готової мелодії певну частину з середини. Наприклад, з однієї пісні можна вирізати всі куплети і залишити лише приспіви.

Існує безліч аналогів подібного онлайн-сервісу, наприклад, «MP3 Різак», «Мobilizio».

Як ви змогли переконатися, для того щоб обрізати пісню на комп'ютері, зовсім не потрібні якісь спеціальні знання в області звукорежисури. Достатньо лише завантажити і встановити певну програму або ж скористатися онлайн-сервісами, що досить швидко і зручно. Сподіваємося, наведені в цій статті поради будуть вам корисні.

Вконтакте
Pinterest