Як обрізати сім карту для iPhone

admin Різні статті

Як обрізати сім-карту для iPhone. Як відомо, компанія Apple завжди володіла власним поглядом на те, як повинні виглядати ті, чи інші технічні рішення. Часом ці рішення диктувалися не якимись реальними вимогами, а просто волею керівництва компанії. Так всі в черговий раз були здивовані, коли на презентації iPhone було оголошено, що відтепер у всіх продуктах будуть використані MicroSIM карти.

Як обрізати сім карту для iPhone

Як вставити SIM-карту в iPhone?

Шанувальники компанії поставилися до цього як завжди дуже лояльно, стільникові оператори стали випускати карти необхідного формату, тільки лише деяких користувачів, які не стежать за кожним нововведенням очікував при придбанні iPhone, або iPad неприємний сюрприз у вигляді сім карти нестандартного зразка. Але, і ними досить швидко був знайдений вихід з положення, який полягав у тому, щоб обрізати сім карту спеціально для айфона.

Як обрізати сім карту для iPhone

Неважливо хто у вас оператор. Під Білайн, МТС, Київстар, а також будь-якого іншого оператора стільникового зв'язку їх карти обрізаються однаковим способом. У цій короткій статті ми розповімо про те, як обрізати до мікро сим (MicroSIM) стандартну SIM-карту і представимо весь процес на наочних зображеннях. В результаті ви легко зможете за кілька хвилин правильно обрізати сім карту і приступити до її використання.

Ось так виглядає слот, в якому розміщується мікро сім карта в iPhone і сама карта стандартного зразка від Білайн.

Як обрізати сім карту для iPhone

Нам знадобилося перетворити в Micro SIM картку від МТС, яка як бачите по фотографіях значно перевершує її в розмірах. Але, на щастя все це поправимо за допомогою ножиць і прямих рук.

Як обрізати сім карту для iPhone

 

Як обрізати сімку для iPhone

Для початку давайте подивимося на шаблон з розмірами мікросом карти, до яких ми будемо прагнути.

Як обрізати сім карту для iPhone

З нього нам потрібно запам'ятати, що карта повинна володіти наступними габаритними розмірами 12х15 мм. Нам знадобляться, як уже говорилося, ножиці, а також лінійка з гостро заточеним олівцем.

Як скачати музику на iPhone

Розташовуємо карту чіпом вгору і зрізом в лівому верхньому кутку. Праворуч отчерчиваем смужку шириною 1,5 мм від краю і зрізаємо її.

 

Як обрізати сім карту для iPhone

У нижній частині нам потрібно зрізати близько 1 мм. Також отчерчиваем лінію, по якій будемо рівнятися і зрізаємо смужку потрібної ширини.

Як обрізати сім карту для iPhone

Переходимо до підрізання верхнього боку. Для того, щоб обрізати сім карту для iphone зверху проводимо лінію, щоб ширина сім карти ставала рівною 12 мм. Це буде соотвествовать приблизно 2 мм зрізані смужкою зверху. Зрізаємо зайвий пластик.

Як обрізати сім-карту для iPhone

Приступаємо до зрізу останньої лівої сторони. Проводимо лінію відповідну 15 мм від правого вже обрізаного краю. В результаті зліва зріже близько 8 мм. Зрізаємо їх.

Як обрізати сім-карту для iPhone

Підсумком попередніх кроків стане ось така, практично готова до застосування цим карта. Тепер нам залишається тільки злегка підрізати три куточка, а на четвертому зробити зріз у вигляді прямокутного трикутника зі сторонами рівними 2 мм.

Як обрізати сім-карту для iPhone

Приміряємо нашу сім карту до слоту айфона і при необхідності підрізаємо її.

У нас цим карта відразу практично ідеально розташувалася в слоті і повністю за своїми розмірами стала відповідати вихідної білайнівським.

Як обрізати сім-карту для iPhone

Різниця в площі контактних груп ніякого впливу на нормальну роботу SIM-карти в даному випадку не робить.

Якщо ж все-таки після того, як ви спробували обрізати сим під айфон вона в ньому не заробила, то тут можливі два варіанти: або ваша sim-карта старого зразка, або ви десь помилилися в підрізуванні. Зверніться до вашого оператора стільникового зв'язку і він справить вам заміну сім-карти на готову MicroSIM.

Обрізання SIM-карти за шаблоном

Також зручно обрізати SIM-карту можна за допомогою спеціального шаблону. Технологія дуже проста. Розташовуєте на шаблоні свою сім-карту, розмічають лінії відрізу і обрізаєте її. Даний шаблон допоможе також зробити нано сім карту зі стандартної та MicroSIM карт.

Таким же чином можна обрізати сім карту і для iPad. Бажаємо вам правильно обрізати сім карту і завжди залишатися на зв'язку.

Вконтакте
Pinterest