Як оформити канал на YouTube

admin Різні статті

Як оформити канал на YouTubeYouTube є найпопулярнішим інтернет-сервісом, який дозволяє користувачам створювати власні канали і викладати на них свої відеоролики. У цій статті ми розповімо, як оформити канал на YouTube, щоб він виглядав красивіше і цікавіше.

Як швидко оформити канал на YouTube. Як правило, цим питанням задаються початківці відеоблогери, яких останнім часом з'явилося досить багато. І це не дивно, адже набагато зручніше дивитися відео зі звуковим супроводом, ніж читати довгі пости в звичайних блогах. Це і стало причиною розвитку відеоблогів.

Як оформити канал на YouTube

Якщо ви вирішили присвятити себе такої діяльності, перше, що необхідно зробити, - завести аккаунт на сайті YouTube. Зараз сервіс належить компанії Google, тому досить просто завести пошту на Gmail, і у вас автоматично з'явиться аккаунт на YouTube.

Щоб перейти до оформлення каналу, необхідно відкрити список, що випадає, розташований у правому верхньому куті біля вашого імені. Далі слід вибрати пункт Мій канал. На сторінці відобразиться перелік відеороликів, завантажених вами.

Тепер потрібно натиснути на кнопку Налаштування . Вона знаходиться у верхньому лівому кутку під логотипом сервісу. На екрані з'являться три вкладки налаштувань : Зовнішній вигляд, Інформація та налаштуванняі Вкладки.

Нам потрібно тільки перша вкладка, в якій сервіс пропонує нам встановити фон для каналу. Тут можна вибрати окремий колір або завантажити малюнок. З вибором кольору все досить просто. Вам необхідно вибрати вподобаний колір із запропонованих. Що ж стосується малюнка, то тут все трохи складніше. В якості фонового зображення добре виглядають великі картинки, центральна частина яких залишається порожньою, оскільки ця область все одно буде закрита списком відеороликів вашого каналу.

Як оформити канал на YouTube

Після завантаження зображення знадобиться вибрати, чи залишиться воно нерухомим або прокручуватиметься разом з рухом скролінгу при перегляді списку роликів. Також на цьому етапі потрібно вказати, чи буде зображення повторюватися при прокручуванні сторінки. Крім того, можна встановити повторення тільки по вертикалі, тільки по горизонталі або в обох напрямках.

Також варто відзначити, що обсяг завантаження файлу з картинкою не повинен перевищувати 1 Мб. Після установки фону необхідно натиснути на кнопку Готово, яка знаходиться в правому верхньому куті, щоб зберегти настройки.

Ще одним моментом в оформленні є розміщення посилань на інші канали. Це можуть бути канали - партнери, канали схожої тематики або просто канали ваших друзів. У правій частині сторінки знайдіть синю кнопку Інші канали, на якій зображений знак плюс в білому колі. Клацніть на ньому і введіть назву списку посилань та адресу сторінки необхідного каналу.

Як ви змогли переконатися, оформити свій канал досить просто і на це не піде дуже багато часу.

Вконтакте
Pinterest