Як оновити DirectX

admin Різні статті

Як оновити DirectXDirectX - це набір програмного забезпечення від компанії Microsoft, який вбудований у всі останні операційні системи сімейства Windows і призначений для вирішення різних мультимедійних завдань. Дуже широко технології DirectX використовуються комп'ютерними іграми з тривимірною графікою. У системних вимогах до ігор, поряд з параметрами комп'ютера, дуже часто вказують і мінімальну версію DirectX, яка повинна бути встановлена ​​на даному комп'ютері. У тому випадку, якщо ви використовуєте більш ранню версію, то потрібно оновити DirectX, щоб повною мірою розкрити мультимедійні можливості, закладені в дану гру.

Як правило, на диски з іграми їх виробниками завбачливо записується актуальна на той момент версія DirectX. Але встановлювати її рекомендується тільки в тих випадках, коли у вас немає доступу до інтернету або використовується підключення з дорогою тарифікацією за обсяг отриманої інформації і низькою швидкістю.

Більш правильним рішенням буде оновлення DirectX з офіційного сайту Microsoft, так як буде встановлена ​​сама остання версія програмного забезпечення і в ній гарантовано будуть відсутні віруси і шкідливі програми. Щоб оновити DirectX даними способом виконаєте наступне.

Як перевірити версію DirectX

Перевірте версію DirectX, встановлену на вашому комп'ютері. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і в рядок пошуку введіть dxdiag. Натисніть клавішу Введення (Enter) на клавіатурі.

Відкриється вікно засоби діагностики, в якому в самій нижній рядку буде вказана використовувана версія DirectX.

Як оновити DirectX

На момент написання даної статті самою останньою версією був DirectX 11. Він підтримується наступними операційними системами: Windows 7, Windows Vista, Windows XP з пакетами оновлення Service Pack 2 і Service Pack 3.

Як самому оновити DirectX

Зайдіть на офіційний сайт Microsoft і завантажте виконувану бібліотеку dxwebsetup.exe для оновлення поточної версії DirectX.

Запустіть бібліотеку подвійним кліком миші. Погодьтеся з умовами ліцензійної угоди.

Як оновити DirectX

Після угоди з умовами буде запропоновано завантажити інсталяційний пакет DirectX. Натисніть в даному вікні кнопку «Далі».

Коли компоненти будуть повністю завантажені почнеться їх установка. Вона займе кілька хвилин.

Про завершення установки ви будете проінформовані вікном такого змісту.

Як оновити DirectX

Таким чином, оновити DirectX до останньої версії не представляє ніякої складності і дана операціями може бути виконана навіть початковими користувачами комп'ютерів.

Вконтакте
Pinterest