Як отримати голоси вконтакті

admin Різні статті

Як отримати безкоштовно голоси вконтактіЯк отримати голоси в контакті безкоштовно? Голоси в соціальній мережі Вконтакте є певною грошовою валютою. Те за що які інші люди платять гроші, ви можете отримати практично безкоштовно. Для цього достатньо розплатитися голосами вконтакті. На що їх можна витратити? На подарунки друзям і знайомим, на ігри і багато-багато іншого.

Подарунками у віртуальній мережі називаються різні картинки, які ви можете вибрати з величезної кількості пропонованих варіантів. Тут розміщені малюнки на всі випадки життя. Їх ви можете подарувати своїм друзям в контакті до календарного свята, в річниці сімейного життя, на день народження і просто, тому що у вас зараз гарний настрій. А в цій статті можете дізнатися як видалити підписників Вконтакті.

Як отримати голоси вконтакті безкоштовно

Зазвичай за такі подарунки необхідно платити. Так, наприклад, ви відправляєте смс на короткий номер, з вашого рахунку списується грошова сума, а на сторінці вконтакті з'являється певна кількість голосів. Чим більше голосів, тим більше коштів вам доведеться витратити. Вартість картинок також не рівнозначна. Прості малюнки (наприклад, одна квітка троянди) можуть коштує 1 голос. Чим складніше, витонченіше картинка, тим більше вам доведеться за неї віддати. Ваш подарунок буде відображатися на стіні одного постійно. Ви можете зробити його публічним (усі будуть бачити, що ви його відправили), анонімним (ніхто, навіть одержувач не здогадається про те, хто вирішив його порадувати подарунком), а так же видимим тільки для користувача. також читайте статтю про те що робити, якщо  не завантажуються фото в Вконтакті.

Для чого необхідні голоси вконтакті в іграх? Все дуже просто. Щодня ви проводите вечір за комп'ютером. Ви граєте в вподобану вам гру. Щоб мати перевагу перед іншими гравцями, ви можете придбати додаткові функції, предмети, можливості. Як ви встигли здогадатися, все це вимагає певних грошових вкладень.

Платні способи отримати голоси в Контакті

Перший спосіб і найшвидший - це відправка смс. Все це зробити можна на вашій особистій сторінці. Також там є можливість розрахуватися і електронними валютами. Так що, якщо ви заробляєте webmoney, то вам це не складе особливих труднощів.

Цей спосіб один з найдорожчих. Читайте далі як отримати безкоштовно  голоси в Контакті.

Спробуйте пропонувати свої послуги за голоси в Контакті. Багато будуть згодні на таку оплату ваших старань. Наприклад, можете перекладати тексти за голоси. Тільки спочатку переконайтеся, що зможете впоратися.

Другий спосіб - усім відомі термінали поповнення, через які вже кожен поповнював свій баланс не один раз. Спосіб теж не з дешевих.

Нарешті третій спосіб отримання голосів вконтакті - покупка через окремі ресурси в інтернеті. Вони дуже популярні, тому що довгий час були єдиним способом обміну голосів на гроші. А обмінювали ті, хто навчився заробляти голоси, але не знав як їх обміняти на гроші. Ціни тут набагато дешевші, тому що їм необхідно було зацікавити в обміні бажаючих.

Якщо купити голоси Вконтакте легко, то отримати їх досить проблематично. І це не дивно. Якби кожна людина могла легко і просто придбати голоси, то відпала б потреба в їх придбанні.

Безкоштовні способи отримати голоси в Контакті

Насправді, отримати голоси Вконтакте, не відправляючи смс можна, але зробити це ви можете лише кількома способами. Зараз ми відразу ж опускаємо нелегальні можливості, так як вони дуже швидко розкриваються. І, до того часу як ви будете читати цю статтю, наші поради будуть вже не актуальні. Тому ми пропонуємо вам виключно легальні, а тому довговічні способи отримання безкоштовних голосів в соціальній мережі vkontakte.

Безкоштовні способи отримати голоси в Контакті

Отже, Вконтакте ви можете отримати голоси трьома способами. Розглянемо кожен із них.

 • Отримання голосів через різні додатки. Спочатку будь-який користувач міг отримати через додаток безкоштовні голоси. Для цього необхідно було запрошувати в ігри своїх друзів і знайомих. Чим більше друзів встановлять додаток і почнуть грати, тим більше голосів ви отримаєте. Інший варіант отримати голоси вконтакті - брати участь в різних акціях. Однак, щоб розпочати участь, стати одним із претендентів на перемогу, необхідно було внести ті ж самі голоси. Однак початковий внесок істотно відрізнявся від отриманого виграшу. Через деякий час адміністратори сайту виключили можливість отримувати безкоштовні голоси через додатки. Люди стали більше одержувати голосів, ніж купувати їх за власні кошти. Сьогодні через програми даної соціальної мережі ви можете збільшити рейтинг, а також набрати певну кількість балів, які будете все також використовувати в цьому додатку. На ці бали ви можете придбати додаткові функції і можливості, але, на жаль, не голоси.
 • Участь в конкурсах. Сьогодні соціальна мережа являє собою окремий віртуальний світ. Тут мільйони користувачів можуть не тільки спілкуватися, але й розвивати свої таланти, приймати участь в конкурсах. Щодня на сайті відкривається величезна кількість конкурсів, переможці яких отримують довгоочікувані голоси на свою сторінку. Беручи участь в даних проектах, ви не тільки заощаджуєте свої кошти, але й зможете розвиватися творчо. Сьогодні ви можете спробувати себе в написанні віршів, пісень, подивитися, наскільки професійно ви вмієте користуватися фотошопом, викласти свої авторські фотографії. Дані проекти дають можливість кожному любителю порівняти свої можливості, оцінити свої шанси на перемогу. Як правило, першим трьом переможцям присвоюються довгоочікувані голоси. Якщо ж у якомусь одному конкурсі вам не вдалося зайняти призове місце, ви можете спробувати свої сили в наступному і так до нескінченності. Хто знає, може завдяки соціальній мережі вконтакті, бажанням заощадити, ви почнете розвивати в собі творчі здібності, зростати, прагнути до досягнення нових висот і з часом станете відомим поетом, музикантом або фотографом?

  Приклади таких груп в контакті:

  1.  http://vk.com/club337 конкурс Photoshop
  2.  http://vk.com/club4254890 група любителів коней
  3. http://vk.com/club17448068 фото конкурс
  4. http://vk.com/club21374975 конкурс віршів
 • Придбати голоси вконтакті від близьких друзів. Це найбільш вірний і швидкий спосіб отримати довгоочікувані голоси. Хто знає, скільки часу будуть підбиватися підсумки конкурсів, займете ви призові місця? Напевно у ваших знайомих, друзів, з якими ви спілкуєтеся у віртуальній мережі, є вільні голоси, якими вони просто не знають, як розпорядитися. Попросіть їх перевести вам свої голоси. Голоси вконтакті, які вам подарують друзі, підсумовуються. Таким чином, ви можете назбирати стільки балів, скільки вам необхідно для довгоочікуваного придбання. Найбільш безпечний спосіб переведення голосів здійснюється по менеджеру голосів. Менеджер голосів сильніше інших програм захищений від атаки хакерів. Однак і тут будьте обережні. Як відомо, полювання за вільними грошима у геніїв інтернету ведеться постійно. Убезпечити свої голоси у вконтакті можете тільки ви. Уважно читайте ті клавіші, на які ви натискаєте. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що дієте правильно, порадьтеся з друзями, які раніше вже переводили голоси через різні програми соціальної мережі.

Однак, спілкуючись активно в інтернеті, не забувайте, що ніякий монітор не зможе замінити нам реального спілкування. Зателефонуйте своїм друзям. Прогуляйтеся з ними по парку. Подаруйте реальні подарунки на ту ж суму, на яку ви купуєте віртуальні штучні іграшки та квіти. Це принесе вам набагато більше емоцій, яскравих вражень і приємних спогадів. Також читайте Що робити, якщо зламали вашу сторінку Вконтакті.

Ось і все про те як безкоштовно отримати голоси вконтакті.

Вконтакте
Pinterest