Як передати файли з комп'ютера

admin Різні статті

Як передати файли з комп'ютераДуже часто виникає необхідність скопіювати якою-небудь інформацію з одного комп'ютера на інший або ж на мобільний пристрій. У цій статті ми розповімо, як передати файли з комп'ютера.

Як передати файли з комп'ютера

Якщо ви ходите здійснити обмін інформацією між двома стаціонарними комп'ютерами, існує кілька варіантів, однак найбільш логічний з них полягає у створенні локальної мережі між цими пристроями. Для з'єднання двох комп'ютерів зовсім не обов'язково використовувати дроти. Можна придбати два адаптера Wi-Fi і з їх допомогою скористатися бездротовим каналом передачі.

Адаптери можуть підключатися в USB-роз'єми або слоти PCI. Також потрібно встановити драйвери для цих пристроїв, які, як правило, входять в комплект поставки Wi-Fi-адаптерів на окремих дисках. Після установки необхідного програмного забезпечення створіть на першому комп'ютері бездротову локальну мережу. Для цього увійдіть до «Мережеве оточення» і виберіть пункт меню «Управління бездротовими мережами».

Як дізнатися локальну IP-адресу

Далі натисніть на кнопку «Додати» і виберіть «Створити мережу комп'ютер-комп'ютер». Після чого клацніть на кнопку «Далі». Тепер через «Панель управління» ввійдіть у розділ «Мережа», де, встановивши курсор на компоненті TCP/IP, натисніть на кнопку «Властивості». Тут слід ввести значення постійної IP-адреси.

Відновлення файлів з флешки

Після цього на другому комп'ютері також відкрийте меню налаштувань TCP/IP і введіть статичну IP-адресу. При цьому слід пам'ятати, що вона повинна відрізнятися від адреси першого комп'ютера тільки четвертим сегментом. Далі перейдіть до списку доступних мереж і виберіть точку, створену на першому комп'ютері.

Тепер можна на будь-якому з комп'ютерів створити папку для загального доступу. Для цього клацніть на потрібному каталозі правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт «Доступ». Потім виберіть групу користувачів, яким буде дозволено підключення до даної папки.

Далі, щоб передати файли з комп'ютера, на іншій машині, натисніть сполучення клавіш Win + R для відображення командного рядка. Введіть в ній два зворотних слеша і IP-адресу другого комп'ютера. Після натискання клавіші Enter відобразиться список усіх доступних ресурсів, серед яких буде необхідно вибрати потрібну папку і скопіювати в неї файли.

Як взнати IP свого комп'ютера

У тому випадку якщо обсяг даних для передачі невеликий, можна скористатися звичайним флеш-накопичувачем: скопіювати на нього інформацію з одного комп'ютера і перенести на інший.

Якщо ж вам потрібно передати файли з комп'ютера на мобільний пристрій, можна просто підключити його до комп'ютера: як правило, в комплект поставки кожного телефону або планшета входить спеціальний шнур, який підключається до USB-роз'єму комп'ютера. Зазвичай мобільні пристрої автоматично розпізнаються операційною системою Microsoft Windows і не вимагають інсталяції спеціального програмного забезпечення.

Крім того, для копіювання файлів на мобільний телефон можна використовувати бездротове Bluetooth-з'єднання. Для цього буде необхідно придбати спеціальний адаптер, що підключається до USB-роз'єму, і встановити драйвера. Потім увімкніть Bluetooth на телефоні. Тепер на необхідному файлі викличте контекстне меню, виберіть пункт «Відправити» і клацніть на «Пристрій Bluetooth». На екрані з'явиться список пристроїв, в якому слід вибрати ваш мобільний телефон. Потім введіть пароль для синхронізації і повторіть його введення на телефоні. Після цього почнеться процедура копіювання.

Як ви змогли переконатися, передати файли з комп'ютера досить просто. Необхідно лише мати спеціальні адаптери або шнур.

Вконтакте
Pinterest