Як перетворити PDF в Word

admin Різні статті

Як перетворити PDF в WordВи могли не раз стикатися з ситуацією, коли необхідна для вас інформація знаходиться у файлі з розширенням .pdf. І якщо виникає необхідність внести свої правки в цю інформацію або ж використовувати її частину для своєї роботи, то як це зробити? Для цього доведеться конвертувати файл PDF в Word, але як? Сайт It-Tehnolog.com розповість вам, як перетворити PDF в Word.

Для конвертування PDF в Word вам необхідна спеціальна утиліта, яка розпізнає інформацію у файлі з розширенням .pdf і представить її в звичайному текстовому документі, тобто Word. На щастя, таких утиліт дуже багато, при цьому деякі з них навіть немає необхідності встановлювати. Онлайн-конвертери і повнофункціональні професійні програми з масою налаштувань - повірте, вам є з чого вибрати!

Почнемо наш огляд з онлайн-сервісу pdftoword.com, який дозволяє переводити PDF в Word і RTF. Сервіс відрізняється прекрасною роботою: ніяких блоків з текстом, що іноді буває у випадку використання встановленої програми. Варто відзначити, що у сервісу іноді виникають проблеми з кирилицею. У втім, це не означає, що у вашому документі обов'язково будуть нечитабельні символи або ж коди.

Zamzar.com - ще один безкоштовний сервіс для перетворення PDF в Word. Якщо у вас виникли проблеми з попереднім сервісом, тоді спробуйте скористатися цим. Якість конвертації поступається pdftoword тим, що в тексті можуть з'явитися блоки. Але все ж це можна пробачити безкоштовному сервісу.

Пропонуємо вам скористатися ще одним безкоштовним онлайн-сервісом, який допоможе вам перетворити файл PDF в Word, Excel, Powerpoint і навіть в зображення. Це freepdfconvert.com. Зверніть увагу, що отриманий оброблений файл можна навіть відправити електронною поштою.

І все ж користуватися повнофункціональними програмами набагато зручніше, адже немає необхідності чекати завантаження файлу на сервер і вивантаження даних. З встановленою на комп'ютері програмою швидкість обробки файлів збільшується, що економить вам час.

Одним з найбільш якісних конвертерів вважається Solid Converter PDF. Це платна програма, якою можна користуватися в безкоштовно протягом 14 днів. При використанні програми у вас з'явиться маса можливостей і налаштувань якості конвертації, а також вибору розширення файлу (підтримує повний пакет Microsoft Office). Також програма дозволяє змінювати шрифти, конвертувати векторну графіку в доступні для редагування об'єкти, розпізнавати таблиці, витягувати колонтитули, накладати водяний знак.

Ще одна проста у використанні програма, яка видає якісні результати - це PDF Transformer від ABBYY. Програма платна, обмеження стоїть не на час використання, а на кількість запусків. В цілому інтерфейс програми для простоти використання розділений на дві частини. У лівому вікні можна переглядати документ і визначати області для розпізнавання, у правому - задавати необхідні настройки. Ця програма ідеально підходить для звичайних користувачів, адже в ній міститься мінімальна кількість налаштувань, при цьому працює вона якісно.

Є маса безкоштовних додатків, які допоможуть вам обробляти файли PDF і конвертувати їх в Word, але часто вони не дають хорошого результату. Більш того, додатки не завжди коректно працюють і просто не можуть впоратися зі своїм завданням. Тому для отримання результату пропонуємо вам користуватися будь-яким безкоштовним онлайн-сервісом з описаних вище.

Вконтакте
Pinterest