Як перевірити iPhone

admin Різні статті

Як перевірити чи iPhone оригінальнийКитайці невтомно наповнюють ринки своїми підробками. Американські iPhone не стали винятком, тому досить часто можна зустріти пропозиції про покупку смартфона за неймовірно дешевою ціною. До речі, високі ціни також не гарантують, що ви не потрапите на вудку шахраїв. It-Tehnolog.com розповість вам, як перевірити iPhone на справжність.

Як перевірити чи iPhone оригінальний

Компанія Apple докладає всіх зусиль, щоб боротися з піратством, але все ж не може нічого зробити з приводу того, що різні підпільні фірми випускають копії старих і нових моделей iPhone. Убезпечити себе можна, якщо тільки при покупці iPhone звертати увагу на різні дрібниці, які вказують на те, що у вас в руці підробка. За зовнішнім виглядом відрізнити оригінал від підробки неможливо, тому варто знати про деякі особливості iPhone. Також читайте статтю як відрізнити китайський айфон від справжнього.

Давайте розберемося, як перевірити iPhone при покупці. В першу чергу необхідно звертати увагу на різні дрібниці і доповнення, яких в оригінального iPhone не передбачено. Це може бути стилус, висувна антена, додатковий роз'єм для карти пам'яті, наявність двох SIM-карт. Ці всі рішення були придумані і додані тільки китайцями. У справжніх iPhone ніяких доповнень немає.

Спробуйте зняти задню кришку iPhone, щоб відкрити батарею. Якщо це вийшло, вітаємо, у вас в руках підробка. У справжньому iPhoneе, як не старайся, немає доступу до батареї.

Зверніть увагу на розташування SIM-карти. Як вже було сказано, ніяких кришок знімати не потрібно, як у звичайних телефонах, і вже тим більше витягати батарею. Слот для SIM-карти у моделей перших поколінь (аж до iPhone 3GS) розташований зверху, а у нових моделей - збоку. До речі, SIM-карта у смартфона не стандартна, а micro.

Не завадить перевірити iPhone за серійним номером. При покупці в магазині це зробити можна так: подивіться на серійний номер на коробці. Витягніть каретку для SIM-карти і подивіться на серійний номер і IMEI, зазначені на ній. Вони повинні збігатися з даними на коробці. Тепер увійдіть у меню смартфона (Установки > Основні > Про це влаштуванні). У самому низу знаходиться інформація про серійний номер. Цей номер повинен збігатися з тим, що зазначено на коробці і каретці для SIM-карти.

Ці способи допоможуть вам встановити справжність iPhone при покупці. Якщо ж ви купили смартфон і не перевірили його в магазині, то вже вдома можете це зробити. В цьому випадку до вищеперелічених способі додаються ще декілька.

Перше, що необхідно зробити, це перевірити справжність свого смартфона на сайті Apple. Зробити це можна, перейшовши за посиланням на офіційний сайт Apple. Введіть серійний номер iPhone і натисніть кнопку Continue. Якщо серійного номера, введеного вами, немає в базі даних, ви отримаєте про це повідомлення.

Підключіть iPhone до комп'ютера і спробуйте здійснити синхронізацію з iTunes. Якщо у вас в руках підроблений смартфон, то iTunes не може розпізнавати пристрій. Також зверніть увагу, що при натисканні на значок App Store в iPhoneе ви повинні перейти на сторінку офіційного магазину Apple, з якого завантажуються всі додатки. Якщо ви вийшли на сторінку Google Play, значить, смартфон у вас несправжній.

Вконтакте
Pinterest