Як перевірити мікрофон на комп'ютері?

admin Різні статті

Як перевірити мікрофон на комп'ютері?

Як перевірити чи працює мікрофон. Практично всі сучасні ноутбуки поставляються з вбудованими мікрофонами і веб-камерами. Власником же звичайних настільних комп'ютерів доводиться докуповувати і настроювати дані комплектуючі окремо, щоб мати можливість повноцінної реалізації відеодзвінків і участі в відеочатах. Але й у володарів ноутбуків не все так безхмарно. Як правило, вбудований мікрофон має вельми посередню якість, а його розташування всередині корпусу значно ускладнює уловлювання звукових хвиль. Єдиний спосіб з цим справитися полягає у використанні зовнішнього мікрофону. Після того, як пристрій буде придбано вам залишиться тільки підключити і перевірити мікрофон на комп'ютері.

Як перевірити чи працює мікрофон

Перевірте правильність підключення мікрофона. Його роз'єм за розмірами схожий на той, що використовується для підключення навушників, але у відмінності від нього має рожевий колір забарвлення гнізда.

У Windows Vista або Windows 7 перейдіть: «Пуск» - «Устаткування та звук» - «Звук».

Як перевірити мікрофон на комп'ютері

У вікні, перейдіть на вкладку «Запис».

Вікно налаштування звуку мікрофона

Якщо у вас підключено кілька мікрофонів, то виберіть з них один, який буде використаний за замовчуванням. Для цього виділіть відповідний рядок з мікрофоном і внизу вікна натисніть кнопку «Використовувати за замовчуванням».

Виберіть призначений використовуваним за замовчуванням в попередньому пункті мікрофон, який буде позначений зеленою галочкою і написом «Використовується за замовчуванням» і натисніть кнопку «Властивості».

У вікні властивостей мікрофону, переконайтеся, щоб у рядку «Застосування пристрою» було обрано «Використовувати цей пристрій (вкл.)».

Перевірка статусу використання мікрофона

Перейдіть на вкладку «Прослухати» в даному вікні і встановіть галочку напроти рядка «прослуховувати з даного пристрою» і натисніть кнопку «Ок». Спробуйте сказати щось у мікрофон. Якщо ви чуєте звук свого голосу в динаміках, значить мікрофон успішно перевірений. Поверніться в дане вікно і зніміть встановлену галочку. Натисніть кнопку «Ок», щоб відключити відтворення звуку, що надходить на мікрофон.

Якщо звук виходить тихим, то можна збільшити чутливість мікрофону. Для цього перейдіть на вкладку «Звук» і збільшіть значення параметрам чутливості та посилення мікрофону, зрушуючи відповідні повзунки вправо. Знову перевірте роботу мікрофона.

Збільшення чутливості та посилення мікрофона

Перевіривши і налаштувавши подібним чином підключений до комп'ютера мікрофон, ви забезпечите хорошу якість звуку в діалогах з вашими співрозмовниками.

Вконтакте
Pinterest