Як перезавантажити комп'ютер

admin Різні статті

Як перезавантажити комп'ютерНа перший погляд перезавантаження комп'ютера не представляє з себе нічого складного. Однак досить часто операційні системи починають працювати неправильно якраз внаслідок некоректного поводження з комп'ютером в плані перезавантаження. У цій статті ми розповімо, як перезавантажити комп'ютер правильно, якщо з'явилася така необхідність.

Як перезавантажити комп'ютер

Перезавантаження це процес повного очищення або відновлення оперативної пам'яті, а також відновлення роботи комп'ютера. Крім того, відбувається перезапуск всіх системних налаштувань, який може бути викликаний установкою нового обладнання або програмного забезпечення.

Для багатьох користувачів фраза «перезавантажити комп'ютер» викликає асоціацію з кнопкою Reset, розташованою на системному блоці неподалік від кнопки включення. Однак слід пам'ятати, що такий спосіб порівняємий з висмикуванням вилки шнура блоку живлення з розетки, за яким слідує незворотний і досить тривалий процес відновлення системи, а то й повна відмова комп'ютера працювати. Як правило, в таких поломках люди насамперед звинувачують комп'ютерні ігри і віруси. Можливо, вони і справді стали причиною поломок, однак найчастіше такі проблеми викликані неправильним поводженням з технікою, в тому числі некоректним перезавантаженням.

Як завести електронну пошту

Варіант перезавантажити комп'ютер за допомогою кнопки Reset є актуальним тільки в тому випадку, якщо жоден із способів перезапустити машину програмно не спрацьовує.

Якщо у вас встановлена ​​операційна система Windows, то для того щоб перезавантажити комп'ютер, достатньо натиснути кнопку «Пуск», потім клікнути на кнопку «Вимкнути комп'ютер» і із запропонованого списку вибрати пункт «Перезавантаження».

Також можливі випадки, коли комп'ютер просто «висне». Тоді натискаємо клавішу «Caps Lock» або «Num Lock», і якщо індикатор на клавіатурі реагує на натискання, пробуємо скористатися поєднанням клавіш «Ctrl + Alt + Del», а в діалоговому вікні диспетчера завдань вибираємо пункт меню «Завершення роботи», де натискаємо на пункт "Перезавантаження".

Є ще один варіант, при якому вимикання комп'ютера відбувається коректно. Необхідно натиснути кнопку «Power», яка використовується для включення комп'ютера, і тримати її до тих пір, поки машина не вимкнеться. Цей же спосіб використовується на ноутбуках, так як на них відсутня клавіша «Reset».

Наостанок варто описати, як перезавантажити комп'ютер у випадку, якщо раптом перестала працювати миша, якою всі так звикли користуватися і виконувати величезну кількість завдань. Спочатку потрібно натиснути на клавішу «Windows», на якій зазвичай зображений логотип операційної системи. Якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​Windows 7 або Vista, то далі слід натиснути клавішу «Вправо», а потім Enter. Потім за допомогою клавіш «Вліво» та «Вправо», необхідно активувати кнопку «Примусове завершення роботи». Якщо при цьому були запущені які-небудь програми, то система відобразить діалогове вікно, в якому вона запропонує завершити всі активні процеси.

Також без допомоги миші можна перезавантажити комп'ютер через диспетчер задач, який, як уже було сказано, викликається натисканням комбінації клавіш «Ctrl + Alt + Del» або ж «Ctrl + Shift + Esc» для його безпосереднього виклику. У цьому випадку потрібно натиснути клавішу F10 і за допомогою клавіші «Вправо» активувати пункт меню «Завершення роботи», де знову ж за допомогою стрілочок вибрати пункт «Перезавантаження» і натиснути клавішу Enter.

Вконтакте
Pinterest