Як підключити 3G модем до ноутбука?

admin Різні статті

Як підключити 3G модем до ноутбука?

Як підключити 3G модем до ноутбука? Модеми для роботи в 3G мережах від провідних операторів стільникового зв'язку дуже добре вписуються в концепцію роботи ноутбуків. Вони компактні, не прив'язані до певного місця, так як працюють за бездротовою технологією, забезпечують прийнятну швидкість прийому/передачі даних. Часто вони стають єдиним можливим рішенням в тих випадках, коли в силу різних причин неможливо підключити провідний безлімітний інтернет. Їх істотним недоліком є ​​тільки висока тарифікація вхідного і вихідного трафіку. Але коли вибору немає, то й вибирати не доводиться. Залишається тільки підключити 3G модем і економно витрачати трафік.

Як підключити 3G модем до ноутбука

Зніміть захисний ковпачок, що оберігає пристрій від забруднення і вставте модем в один з вільних USB-портів ноутбука. USB-порт влаштований таким чином, що підключитися до його роз'єму можна тільки в одному положенні модему. Якщо модем не входить з незначним зусиллям в USB-порт, то спробуйте провернути його на 180 градусів навколо своєї осі. Не прикладайте значних зусиль, щоб не погнути контакти модему і роз'єма. Після використання і витягання модему з ноутбука рекомендується закрити його захисним ковпачком.

Як заряджати ноутбук

Деякі моделі 3G модемів забезпечені кнопкою включення-виключення. Якщо даний перемикач присутній і на вашому модемі, то встановіть його в положення включено.

Зачекайте поки комп'ютер виявить новий пристрій і розпізнає його. Про те, що пристрій розпізнано можна дізнатися по напису «пристрій встановлений і готовий до роботи» в нижній правій частині екрану.

Як створити інтернет-радіо

Перевірте живлення бездротового USB модему. При встановленому в USB-порт 3G модемі, на ньому повинен горіти світлодіодний індикатор, що сигналізує про надходження живлення з комп'ютера, так як 3G-модеми не мають вбудованого джерела живлення.

Встановіть програмне забезпечення для управління модемом з додаваного диска. Після успішної установки драйверів і програмного забезпечення в панелі управління повинен з'явиться новий пристрій, відповідний USB-модему. Якщо в панелі управління на цьому пристрої стоять знаки оклику в жовтих трикутниках, то це означає що виникли якісь помилки в процесі установки. Видаліть програмне забезпечення модему, перезавантажте ноутбук і спробуйте встановити його заново. У разі повторення проблеми зверніться за підтримкою до консультантів оператора зв'язку.

Запустіть програму управління модемом, введіть видані оператором стільникового зв'язку логін і пароль й спробуйте підключитися до мережі Інтернет і почати подорож по Всесвітній павутині.

Для управління модемом в панелі завдань у нижньому правому кутку після установки програмного забезпечення повинен з'явитися значок програми. Використовуючи дану програму ви зможете контролювати швидкість прийому/передачі даних, бачити стан особового рахунку та статистику витрачання трафіку по днях.

Вконтакте
Pinterest