Як підключити другий монітор

admin Різні статті

Як підключити другий моніторБагато хто чув про те, що до комп'ютера і навіть ноутбука можна підключити другий монітор. Так, це можливо, при чому із завданням впорається кожен. Головне - це мати відповідне обладнання і бажання розширити робочий стіл комп'ютера. Наша стаття підкаже вам, як підключити другий монітор.

Як підключити другий монітор до комп'ютера

У підключенні другого монітора немає нічого складного, але слід упевнитися, що на вашому комп'ютері стоїть відеокарта з двома виходами. Якщо ні, тоді або замініть відеокарту, або ж поставте додаткову. Здійснити перший варіант набагато простіше і дешевше, ніж другий. Справа в тому, що для двох відеокарт буде потрібно два слоти на материнській платі. Також доведеться підбирати відеокарти одного виробника і, бажано, однакової моделі. Зауважте, що при встановленні двох відеокарт доведеться поставити більш потужний блок живлення, ніж той, який стоїть у вас.

Зверніть увагу також на те, який вибрати монітор в якості додаткового. Бажано, щоб це був монітор такої ж моделі, що і перший. Це не тільки естетичніше, але і набагато зручніше і легше для роботи.

Підключайте другий монітор до комп'ютера тільки тоді, коли він вимкнений. Потім після завантаження система визначить нове обладнання і підготує до використання. Якщо другий монітор автоматично не визначився, то зайдіть через Панель управління в меню Екран, знайдіть Роздільна здатність екрану і натисніть кнопку Знайти. Другий монітор буде підключений.

Як підключити другий монітор до ноутбука

Є можливість також підключити другий монітор до ноутбука через роз'єм VGA. Для цього вимкніть ноутбук, підключіть монітор. Тепер увімкніть ноутбук. Підключають другий монітор обов'язково тільки на вимкненому ноутбуці, так як деякі моделі визначають нове обладнання при завантаженні системи.

Після завантаження на другому моніторі має з'явитися зображення робочого столу. Якщо цього не сталося, тоді через клавіатуру вручну перемкніть ноутбук на монітор. Для цього уважно подивіться на ряд функціональних клавіш. На одній з них буде намальований прямокутник з двома смужками з боків. Це клавіша перемикання екрану ноутбука на підключаємиймонітор. Досить часто цю функцію призначають клавіші F4, але все ж можуть бути й інші варіанти, наприклад, F1, F5 та ін Якщо при натисканні на клавішу нічого не сталося, тоді спробуйте комбінацію Fn + F4 (або F1).

Як підключити другий монітор

Коли другий монітор був підключений до ноутбука або комп'ютера, прийшов час настроїти зображення. Зазвичай після підключення на другому моніторі картинка відображається дзеркально від першого. Це досить зручно, якщо вам доведеться робити презентацію. Але для роботи набагато краще, щоб другий монітор розширював робочий стіл. Всі налаштування підтримки монітора можна змінити через Властивості контекстного меню робочого столу у вкладці Параметри. Коли налаштування будуть закінчені, натисніть кнопку ОК, щоб зберегти їх.

Можливостей ОС вистачить для того, щоб підтримувати роботу двох моніторів для виконання найпростіших завдань. Правда, є деякі незручності, і, ймовірно, вам захочеться виправити їх або ж розширити свої можливості. Наприклад, додати панель задач на додатковий монітор (спочатку вона залишається тільки на головному моніторі). Для цього і багатьох інших можливостей є маса програм: MultiMonitor Taskbar ( для перенесення панелі завдань на другий монітор ), DualHead ( запам'ятовує поведінку користувача під час роботи і максимально зручно налаштовує другий монітор) і ін

Тепер ви знаєте, як підключити другий монітор, тому з цим питанням у вас не повинно виникнути ніяких проблем.

Вконтакте
Pinterest