Як підключити ноутбук до ноутбука?

admin Різні статті

Як підключити ноутбук до ноутбука?Підключити один ноутбук до іншого для обміну файлами або з метою діагностики можна двома способами - використовуючи дротове з'єднання або бездротове (через Wi-Fi).

У першому випадку ноутбуки повинні бути укомплектовані мережевими картами, також буде потрібно мережевий кабель. Кабель повинен бути обжатий, тобто мати по RJ конектору на кожному з кінців. Якщо ви не фахівець, то зручніше буде купити вже обтиснутий кабель в спеціалізованому магазині, ніж займатися обтиском самому.

Вставляємо RJ-коннектори в мережеві роз'єми ноутбуків. Після цього потрібно зайти (на обох ноутбуках) в Пуск - Панель управління - Центр управління мережами і загальним доступом. Знаходимо там "Підключення по локальній мережі". Клацаємо по ньому лівою кнопкою - вибираємо "Властивості". У вкладці "Мережа" виділяємо "Протокол інтернету TCP/IP" і знову вибираємо "Властивості". У вікні нам треба призначити комп'ютерам IP-адреси. У першому ноутбуці прописуємо в полі IP-адресу (попередньо обравши "Використовувати наступну IP адресу") 192.168.1.1, а в другому 192.168.1.2. Поле "Маска підмережі" повинно заповнитися автоматично при натисканні на нього. Якщо цього не сталося, пропишіть там 255.255.255.0

Як вибрати нетбук

Перевірити правильність підключення можна зайшовши в меню "Пуск" - "Виконати" - cmd - enter. У командному рядку прописуємо ping 192.168.1.2 (при роботі з першим ноутбуком). Якщо почнеться передача пакетів, значить підключення працює коректно.

Як підключити один ноутбук до іншого

Другий спосіб зажадає від вас наявності вбудованого Wi-Fi в ноутбуках. Якщо він присутній, тоді заходимо на першому ноутбуці в "Центр управління мережами і загальним доступом" - "Налаштування нового підключення або мережі" - "Налаштування бездротової мережі комп'ютер-комп'ютер".

Як підключити 3G модем до ноутбука?

Розташувавши комп'ютери згідно з вимогами, перейдемо до наступного кроку. Тут нам потрібно вказати назву мережі і призначити пароль залежно від типу безпеки. Зробивши це і закривши вікно заходимо в "Центр управління мережами .." - "Зміна параметрів адаптера" і в створеному підключенні, як і в попередньому способі, призначаємо ноутбуку IP адресу. Першому ноутбуку призначаємо наприклад 192.168.0.4, а другому 192.168.0.5. Зберігши зміни, спробуйте на другому ноутбуці здійснити пошук доступних мереж. Для цього клікніть на значок поруч з годинником і виберіть доступне підключення. Після введення пароля між ноутбуками встановиться з'єднання.

Вконтакте
Pinterest