Як підключити планшет до телевізора

admin Різні статті

Як підключити планшет до телевізораЧасом власники планшетів навіть не підозрюють, що його можна підключити до телевізора. А це розширює можливості планшета і дозволяє грати в ігри на великому екрані. А ви знаєте, як підключити планшет до телевізора?

Як підключити планшет до телевізора

Підключення планшета до телевізора через HDMI - це самий простий і зручний спосіб. Таке підключення планшета забезпечить максимально високу якість передачі відеосигналу. Більш того, всі сучасні телевізори оснащені інтерфейсом HDMI, що тільки полегшує роботу. Зазвичай в планшетах передбачений роз'єм MiniHDMI, тому вам знадобиться кабель MiniHDMI-HDMI (або ж HDMI-HDMI і перехідник для MiniHDMI ). Зазвичай в комплект з планшетом кабель для підключення MiniHDMI не входить, тому його доведеться купити окремо.

Підключити планшет через кабель HDMI дуже просто. Досить увіткнути один роз'єм в інтрефейс телевізора, другий - в планшет. Зображення на телевізор передаватиметься автоматично. Можливо, доведеться застосувати настройки вибору для Роздільної здатності трансляції зображення (720p або 1080p). Зауважте, що в деяких випадках при підключенні до телевізора відразу ж гасне екран планшета, що залежить тільки від налаштувань.

Дуже зручно підключати планшет до телевізора через док-станцію. У ній передбачені різні роз'єми, яких може і не бути у вашому планшеті. Більш того, при наявності док-станції можна не хвилюватися, що батарея планшета розрядиться.

У новітніх планшетах передбачений такий тип підключення планшета до телевізора як через MicroUSB з підтримкою MHL. На жаль, таких моделей небагато. У цьому випадку підключення планшета відбувається через MicroUSB, при цьому на екран телевізора передається зображення з планшета, як і через HDMI. Додатковий плюс в підключенні через MHL в тому, що в цьому випадку планшет буде заряджатися від телевізора.

Зауважте, що в більшості випадків в планшетах не передбачена підтримка MHL через USB, тому телевізор буде бачити планшет тільки як накопичувач. Переглянути фільм ви зможете, але запустити гру - ні.

У старих моделей телевізорів немає використовуваних сучасних роз'ємів, а тільки «тюльпан». Навіть у цьому випадку до телевізора можна підключити планшет, якщо знайдете спеціальні перехідник з MiniHDMI на «тюльпан». Зауважте, що аналоговий тип підключення не дає високої якості зображення, тому його не використовують на сучасних телевізорах.

Останній спосіб підключення планшета до телевізора - це через Wi-Fi. У будь-якому сучасному планшеті є вбудований Wi-Fi модуль, але не кожен телевізор похвалиться підтримкою технології Smart TV. Саме вона дозволить підключити планшет через Wi-Fi до телевізора.

Для підключення планшета через Wi-Fi знадобиться програма, яка допоможе об'єднати планшет і телевізор. Наприклад, це може бути безкоштовний додаток Media Server. Після установки програми запустіть його на планшеті і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Після установки програми не забудьте в налаштуваннях Wi-Fi планшета включити функцію Точка доступу.

На самому телевізорі потрібно включити виявлення W -Fi. Потім через телевізор знайдіть планшет і встановіть підключення з ним. Якщо планується досить часто підключати планшет до телевізора через Wi-Fi, тоді для зручності поставите галочку в розділі Підключати автоматично.

Ось і все про те, як підключити планшет до телевізора.

Вконтакте
Pinterest