Як підключити принтер через Wi-Fi

admin Різні статті

Як підключити принтер через Wi-FiБільшість сучасних пристроїв має функцію бездротового підключення, що значно спрощує життя всім нам і скорочує кількість проводів на підлозі. Не стали винятком і нові моделі принтерів. It-Tehnolog.com розповість вам, як підключити принтер через Wi-Fi.

При підключенні принтера через Wi-Fi відпадає необхідність друкувати документи або фотографії тільки будинки і з одного комп'ютера. Ви можете виводити дані на друк з будь-якої точки світу, що дуже зручно, скажімо, на відпочинку. Ви приїжджаєте додому, а там вже готові фотографії.

Як просто підключити принтер через Wi-Fi

Щоб налаштувати принтер по Wi-Fi необхідно в першу чергу створити точку доступу. І це буде роутер. Його необхідно налаштувати, в чому вам допоможе інструкція до роутера. Коли роутер налаштований, можна приступати до налаштувань самого принтера. Зауважте, що налаштування принтерів і МФУ через Wi-Fi нічим не відрізняються.

Для початку підключіться до точки доступу. Потім можете переходити до налаштувань принтера. В цілому тут не повинно виникнути жодних проблем, адже всі налаштування інтуїтивно зрозумілі. Зауважте, що під час установки, необхідно прописати ім'я точки доступу, вказати пароль, який ви поставили на роутер, перевірити і підтвердити web-ключ. Якщо ви все правильно зробили, тоді ви побачите повідомлення, яке підтверджує вхід в точку доступу. Залишиться тільки встановити драйвера на ваш ноутбук.

Дуже просто підключити принтер через Wi-Fi за допомогою майстра установки. В цьому випадку в панелі управління принтера натисніть кнопку Налаштування і виберіть меню Мережа. Потім майстер підключення відобразить список доступних бездротових мереж. Якщо раптом ви не побачили вашу мережу, тоді її назву можна ввести вручну. Враховуйте, що назвe мережі необхідно вводити з урахуванням регістра. Потім введіть пароль і можете користуватися принтером.

Як підключити принтер через роутер допомогою технології WPS

Більшість роутерів і принтерів підтримують технологію WPS (Wi-Fi Protected Setup), тому нею можна скористатися для створення власної мережі. Щоб дізнатися, чи підтримують ваш принтер і роутер цю технологію, подивіться інструкцію і характеристику пристроїв.

Для початку включіть WPS на роутері. На деяких моделях є кнопка, яка його включає. В іншому випадку з комп'ютера зайдіть в налаштування роутера і в графі Безпека перевірте, щоб WPS був активним.

Тепер бездротову мережу повинен виявити ваш принтер. Для цього натисніть кнопку виявлення бездротової мережі і утримуйте її, поки та не буде виявлена. Якщо такої кнопки немає, тоді виявлення мережі необхідно запустити на цифровій панелі управління принтером. Після з'єднання обох пристроїв повинен засвітитися.

Підключення принтера по локальній мережі через USB порт роутера (Share Port)

Цей метод підключення принтера через Wi-Fi роутер можна використовувати в тому випадку, якщо на роутері є USB порт. Перед початком підключення принтера перевірте, що роутер підтримує роботу з моделлю принтера, який ви будете підключати.

Після під'єднання принтера до роутера і включення в мережу увійдіть з комп'ютера в web-інтерфейс локальної мережі. Введіть логін і пароль на головній вкладці і перевірте, що ваш принтер розпізнано. Якщо це так, тоді виходьте з web-інтерфейсу.

У рядку пошуку меню Пуск введіть Установка принтера, щоб відкрився майстер установки. Натисніть Додати локальний принтер, потім створіть новий порт. У випадаючому списку виберіть Standard TCP/IP Port. Після натискання кнопки Далі вам знадобиться ввести IP-адресу, тобто адресу роутера. Переконайтеся, що знята галочка з пункту Опитати принтер і вибрати драйвер автоматично. Натисніть Далі і почекайте відкриття наступного вікна.

Тут вам знадобляться додаткові дані про порт. До речі, не хвилюйтеся, якщо ви бачите на екрані, що майстер установки не зміг знайти принтер. Все так і має бути. Виберіть тип пристрою Звичайний і Generic Network Card, потім натисніть Далі для переходу до установки драйвера принтера.

Ні в якому разі не вибирайте пристрій зі списку. Вам потрібна установка з диска. Після закінчення установки драйвера виберіть тип Немає загального доступу і встановіть галочку для використання принтера за замовчуванням. Установка принтера в локальній мережі завершена.

Тепер необхідно налаштувати порт принтера. Для цього в панелі управління виберіть ваш принтер і в його властивостях знайдіть вкладку Порти. Виберіть потрібний вам принтер і натисніть кнопку Налаштувати порт потім задайте будь-яке ім'я черги і виберіть протокол LPR. Збережіть налаштування і можете відправляти документ на друк.

Вконтакте
Pinterest