Як підключити телевізор до комп'ютера

admin Різні статті

Сучасні широкоформатні телевізори цілком можуть використовуватися в якості основного/додаткового монітора. Ця вельми корисна функція дозволяє використовувати телевізор для ігор, перегляду кіно та інших мультимедійних розваг.

Як підключити просто телевізор до комп'ютера

Поширення високошвидкісного інтернету привело до зростання популярності різноманітних сервісів онлайн трансляції ТВ-каналів та перегляду фільмів. У зв'язку з цим особливо актуальним є питання підключення телевізора до ПК, адже це зробить перегляд відео більш комфортним.

Існує два основних типи підключення телевізора до ПК: в якості другого монітора і в якості мультимедійного програвача (у цьому випадку жорсткий диск виступає просто як накопичувач). Другий варіант використовується значно рідше, оскільки для цього потрібно, щоб телевізор "умів" читати файли з флешки, а якщо така функція є, то відпадає необхідність приєднувати його до ПК. У зв'язку з цим розглянемо лише підключення телевізора в якості основного або додаткового монітора по HDMI, DVI і VGA.

Як підключити телевізор до комп'ютера через HDMI

Як підключити телевізор до комп'ютера

Даний спосіб підключення є найбільш простим і забезпечує максимальну якість зображення. Однак для того щоб використовувати його, відеокарта вашого комп'ютера і телевізор повинні бути оснащені HDMI або mini-HDMI входами. Крім того, вам буде потрібно провід HDMI-HDMI - тобто з двома однаковими виходами. За наявності на одному з пристроїв mini-HDMI роз'єму також потрібно буде придбати перехідник.

Сьогодні в магазинах пропонують подібні дроти за різними цінами - від пари десятків доларів до кількох сотень. Тим часом, якість кабелю в даній ситуації не особливо впливає на з'єднання і якість картинки на виході, тому придбати можна і недорогий. Перед початком підключення пристроїв їх необхідно знеструмити. Далі з'єднуємо телевізор і комп'ютер кабелем і включаємо (першим краще включити ПК, це дозволить усунути проблеми, які іноді виникають ).

Тепер на пульті телевізора необхідно вибрати кнопку input або source і вказати в якості джерела сигналу HDMI роз'єм. На комп'ютері необхідно вказати в якості пристрою відтворення HDMI вихід. Для цього знаходимо Панель управління в меню Пуск і в розділі Звук і аудіопристрої вибираємо необхідне обладнання. Тепер розширюємо робочий стіл на телевізор: клацаємо правою кнопкою миші на порожній області робочого столу, пункт Властивості, вкладка Параметри - вибираємо другий монітор. Якщо зображення на телевізорі не з'явилося, може знадобитися перезавантаження обох пристроїв.

Як підключити телевізор до комп'ютера через DVI і VGA

При використанні виходів DVI і VGA всі роботи проводяться аналогічно, тому різниці в алгоритмі дій немає. Якщо є вибір, яке підключення використовувати то краще зупиниться на DVI (якість зображення буде значно краще). Якщо ваш телевізор підтримує тільки VGA, а єдиний вихід з таким інтерфейсом на відеокарті вже зайнятий під основний монітор, можна скористатися перехідником DVI-VGA, підключивши його до вільного інтерфейсу (DVI).

Оскільки кабель DVI/VGA призначений виключно для передачі відео, то нам буде потрібно ще й аудіо-шнур з двома штекерами mini-Jack ( 3,5 мм) на кінцях. Обидва кабелю досить просто знайти в спеціалізованих магазинах, оскільки вони вельми популярні. При підключенні діємо за стандартною схемою - знеструмлюємо пристрої і з'єднуємо їх між собою кабелями.

Зверніть увагу, що аудіо кабель від ПК повинен підключатися до гнізда audio-in на телевізорі (поруч розташований такий же, але audio-out так що сплутати легко). Далі всі роботи виробляємо за алгоритмом, описаним вище, - тільки в якості джерела сигналу вибираємо VGA або DVI.

Вконтакте
Pinterest