Як підключити WiFi?

admin Різні статті

Як підключити WiFi?Сьогодні неможливо уявити подорож по просторах Інтернету без наявності бездротової мережі Wi-Fi. І до чого ж стає прикро, коли закрившись в туалеті з новеньким ноутбуком або пристроєм iPhone і приготувавшись до приємного веб-серфінгу, ми виявляємо, що підключення до Інтернету немає. Ми смутно здогадуємося, що немає з'єднання Wi-Fi, але як виправити цю ситуацію не знаємо. Якщо причина не в яких-небудь глобальних неполадках, що вимагають втручання профі, то проблема вирішується дуже просто.

Як підключити WiFi?

У випадку з ноутбуком, спочатку переконайтеся в тому, що бездротовий адаптер Wi-Fi включений. Про це вас сповістить спеціальний індикатор на лицьовій частині вашого ноутбука або нетбука. У стандартних операційних системах Windows налаштування Wi-Fi, як правило, не вимагає особливої ​​участі користувача. При включеному адаптері перебуваючі у радіусі дії мережі знаходяться відразу. У списку, бездротових мереж слід вибрати потрібну. Як правило, більшість з них захищено паролем, вам потрібно ввести пароль за запитом і натиснути "Підключити». Після цього відкрийте віконце браузера і спробуйте завантажити будь-яку сторінку - Інтернет повинен працювати. Детальніше про те, як підключити WIFI - Як підключити Wi-Fi дома.

Якщо ваш комп'ютер оснащений модулем Wi-Fi або ви придбали відповідний адаптер з підключенням через USB, то налаштувати інтернет можна як за допомогою наявних засобів Windows за вищеописаною схемою, так і за допомогою утиліт, що поставляються в комплекті з адаптером. Детальні інструкції щодо їх використання повинні надаватися постачальниками обладнання.

Схема підключення Wi-Fi на телефоні безпосередньо залежить від того, на якій операційній системі він працює. Наприклад, в системі Symbian слід запустити пошук мереж, зайшовши у відповідний розділ меню. Якщо система нічого не знайшла, вам буде запропоновано вибрати приховані мережі. Далі, якщо ви підключаєтеся до певної мережі, введіть її назву і пароль, і можете вільно користуватися Інтернетом.

Як дізнатіся пароль від WI-FI

У випадку з iPhone просто відкрийте Налаштування в меню і виберіть пункт Основні. Далі в розділі Мережа клікніть на Wi-Fi. Включаємо, запускаємо пошук мереж, вибираємо мережу і вводимо пароль. Схожа схема діє і в системі Android - в налаштуваннях бездротових модулів включаємо Wi-Fi. З'явиться список діючих мереж, натискаємо на потрібну мережу, вводимо пароль - і вперед, до просторів веб-серфінгу!

Дані поради підходять для підключення до суспільних мереж або до мереж з настройками за замовчуванням. Існують типи підключення (наприклад, в офісах), де використовуються статичні IP адреси або інші специфічні налаштування. У цьому випадку самостійно підключитися не вийде, необхідно сприяння адміністратора мережі, який видасть необхідні налаштування.

Вконтакте
Pinterest