Як поміняти пароль на комп'ютері

admin Різні статті

Як поміняти пароль на комп'ютеріОблікові записи існують для обмеження доступу до інформації на комп'ютері, а також урізання прав користувачів. Якщо ви підозрюєте, що ваш пароль до облікового запису хтось дізнався, то його пора змінити. Тільки як поміняти пароль на комп'ютері?

Зміна пароля облікового запису - дуже проста процедура, яка потребує вас зовсім небагато часу. Давайте поетапно розглянемо всі дії, необхідні для зміни пароля на Windows різних версій.

Як поміняти пароль на комп'ютері з Windows XP

Щоб змінити пароль облікового запису на Windows XP, натисніть на кнопку Пуск і зайдіть в панель управління. У вікні, виберіть пункт Облікові записи користувачів. Далі система запропонує вам обрати одну з задач: змінити обліковий запис, створити новий обліковий запис або ж змінити метод, який використовується для входу в систему. Для зміни пароля потрібно вибрати перший пункт, тобто зміна облікового запису. Клацніть мишкою по облікового запису, яку будете змінювати, далі в діалоговому вікні ви можете не тільки змінити пароль, а й іконку, ім'я і вид облікового запису.

Для зміни пароля слід ввести спочатку старий, а потім новий паролі. Слідкуйте, щоб ваш новий пароль відповідав всім критеріям безпеки. Можете придумати новий пароль, який буде складно підібрати або зламати.

Зміна пароля на новий набуде чинності при наступному завантаженні комп'ютера. Можете не переживати, в ваш обліковий запис ніхто не зможе увійти.

Як поміняти пароль на комп'ютері з Windows 7

Для зміни пароля на Windows 7 можна скористатися описаним вище методом, але є й інший варіант: через диспетчер задач (Alt + Ctrl + Del). У меню виберіть опцію зміни пароля, після чого введіть старий пароль і новий. Підтвердіть новий пароль, продублювавши його, після чого збережіть зміни. Вони набудуть чинності після перезавантаження.

Як змінити пароль на комп'ютері з Windows 8

На Windows 8 запит пароля для входу в систему встановлюється автоматично, тому часто потрібно не просто змінити його, а навіть прибрати. Для початку увійдіть в меню Windows 8 і у вікні, виберіть пункт Параметри. У меню, перейдіть в розділ Зміна параметрів комп'ютера. Тут виберіть пункт Користувачі та натисніть кнопку Змінити пароль. Далі в діалоговому вікні введіть старий пароль, новий і підтвердження нового пароля. Зауважте, що буде потрібно вибрати підказку, яка допоможе вам увійти в систему, якщо ви забули, який саме пароль поставили. Для збереження даних натисніть Готово і можете перезавантажувати комп'ютер.

На жаль, не завжди пам'ятаєш пароль, встановлений на обліковий запис, особливо, якщо їх на одному комп'ютері багато. Що робити в цьому випадку? Заново систему немає ніякого сенсу, адже можна вчинити інакше. Є маса програм для відновлення забутих паролів, що використовуються в Windows. На жаль, їх функціонал обмежений, тому не сподівайтеся, що з безкоштовним додатком зможете скинути свій пароль. Насправді зробити це можна без програм.

Щоб скинути пароль, до початку завантаження системи натисніть клавішу F8, потім виберіть "Безпечний режим" в меню додаткових параметрів завантаження. Для входу виберіть обліковий запис Адміністратор, він за замовчуванням не захищений паролем. Як варіант під час входу в безпечному режимі можна скористатися іншими обліковими записами, якщо потрібно скинути їх паролі. Далі у вікні Робочий стіл підтвердіть, що Windows працює в безпечному режимі. Після завантаження комп'ютера зайдіть в Облікові записи користувачів (Пуск → Панель управління) і клацніть по тому обліковому запису, який збираєтеся змінити. У вікні зміни пароля введіть новий або ж залиште всі поля порожніми, що дасть можливість скинути старий пароль. Збережіть зміни і перезавантажте комп'ютер. Ось таким простим чином можна скинути і змінити пароль будь-якого облікового запису.

Вконтакте
Pinterest