Як повернути втрачений мобільний телефон

admin Різні статті

Як повернути втрачений мобільний телефонЯк повернути телефон. Сучасні смартфони надають безліч можливостей знайти зниклий апарат або покарати злодія.

За минулий місяць я втратила три «мобільника». Прекрасно знаючи, наскільки я талановита в цій справі, купую дешеві апарати. Так, щоб дзвонив - втрачати такий не шкода. За пару років, втім, примудрилася залишити в маршрутках, таксі, метро і просто на вулиці стільки бюджетних мобільників, що вистачило б на iPhone 4G чи на одного з конкурентів iPhone. І, як виявилося, економити дійсно не варто було. Тому що втрачений смартфон, на відміну від звичайних телефонів, виявляється, можна повернути. На те він і «смарт» (від англійського smart - «розумний»).

Як повернути загублений мобільний телефон

Сьогодні існує безліч програм, здатних якщо не повернути, то, принаймні, відстежити загублений телефон.

Як ви, напевно, здогадалися, такі програми зазвичай працюють, використовуючи GPS-чіп телефону як самонавідний маяк, що дозволяє вам бачити місце розташування пристрою на карті. Деякі з них також оснащені додатковими функціями безпеки, наприклад, такими, як відсилання повідомлень злодіям з вимогою віддати гаджет назад (give it back!), включення тривожного сигналу, блокування телефону в тому випадку, якщо ви не подбали захистити його за допомогою пароля, а також можливість віддалено стерти наявну на смартфоні особисту інформацію(а ще краще шифрувати файли в Dropbox). Здійснити ці дії екс-власник телефону може через веб-інтерфейс або інший смартфон, на якому встановлено таку ж програму.

Деякі з «АНТИкрадій-програм» можуть навіть відслідковувати рухомий об'єкт (якщо ви забули телефон в машині) і показувати його пересування по карті в реальному часі.

Краще такий додаток для iPhone - безкоштовне еппловскій Find My iPhone, пише Popular Mechanics. Аналогічні програми є для iPad і iPod Touch. Хорошим вибором для Android, BlackBerry, Symbian і користувачів Windows Phone є McAfee WaveSecure ($ 19,90 на рік). Непогано працює також безкоштовний Android-додаток Prey, який може пересилати вам фотографії, які злодій зробив з вашого смартфона, а також його координати GPS. При цьому новий власник смартфону залишиться в невіданні, що за ним стежать.

Якщо злодій відключає GPS-чіп телефону, то деякі програми здатні примусово включити його знову. Також ряд «АНТИзлодій-додатків» вміє боротися із заміною SIM-карти в апараті. Такі програми прив'язані до вашої SIM-карті чи R-UIM карти і можуть визначати номер телефону нової, встановленої зловмисником.

Звичайно, ніяке програма не може гарантувати вам, що ви 100% повернете свій телефон назад. Однак все-таки шансів набагато більше, ніж при втраті звичайного телефону. Отже тепер Ви знаєте як знайти мобільний телефон.

Вконтакте
Pinterest