Як повернути закриту вкладку

admin Різні статті

Як повернути закриту вкладкуЯк повернути закриту вкладку в найпоширеніших браузерах. Однією з найбільш образливих ситуацій при роботі в інтернеті є випадкове закриття вкладки, на якій була сторінка з інформацією, яку ви так довго шукали  в глобальній мережі. Трапляється це досить часто і сильно засмучує недосвідчених користувачів, які не знають як швидко повернути закриті вкладки. А зробити це абсолютно не складно. Потрібно тільки правильно налаштувати використовуваний браузер і задіяти його основні інструменти.

Розглянемо способи відновлення закритої вкладки в популярних браузерах.

Як відновити закриту вкладку в Mozilla Firefox

Браузер Mozilla Firefox запам'ятовує список останніх десяти закритих вкладок. Щоб переглянути цей список натисніть помаранчеву кнопку з написом «Firefox» у лівому верхньому куті, в меню виберіть пункт «Журнал» і в наступному меню пункт «Недавно закриті вкладки». Виберіть потрібну вкладку з списку орієнтуючись за назвами сторінок.

Як відновити закриту вкладку в Mozilla Firefox

Якщо у вас не з'являється список закритих нещодавно вкладок, то перевірте в Firefox - Настройки- Конфіденційність занчение у параметра «Історія». Повинно бути вибрано «буде запам'ятовувати історію».

Як повернути закриту вкладку в Google Chrome

Аналогічним функціоналом володіє браузер Google Chrome. У ньому також можна подивитися список нещодавно закритих вкладок, тільки сторінок він запам'ятовує трохи менше - всього вісім. Але цього теж більш ніж достатньо і щоб їх переглянути натисніть кнопку виклику налаштувань Chrome в правому верхньому кутку у вигляді трьох сірих смужок. У списку виберіть пункт «Нещодавно відкриті вкладки» і в наступному "Недавно закриті сайти".

Як повернути закриту вкладку в Google Chrome

Як відновити закриту вкладку в Opera

Можливості даного браузера щодо збереження списку закритих за поточний сеанс роботи браузера вкладок воістину вражають. Він зберігає більше 50 останніх закритих вкладок. Цього більш ніж достатньо для більшості користувачів. Щоб переглянути ці вкладки натисніть кнопку виклику меню з написом «Opera» у ​​правому верхньому кутку, виберіть у списку, верхній рядок «Вкладки і вікна» і в наступному меню пункт «Закриті вкладки».

Як відновити закриту вкладку в Opera

Як повернути закриту вкладку в Яндекс.Браузер

Відносно новий веб-оглядач від найбільшої російської пошукової системи поки що не має інструменту для перегляду закритих у поточному сеансі роботи вкладок. Але браузер молодий і у нього ще все попереду. А поки що шукати закриті сторінки потрібно в загальній історії відвідин сайтів, яку можна викликати поєднанням клавіш Ctrl + H (англійська).

Як повернути закриту вкладку в Яндекс.Браузер

Як відновити закриту вкладку в Internet Explorer

Не самий зручний браузер для тих, хто часто випадково закриває потрібні вкладки. Інструментів для перегляду останніх закритих вкладок немає. Тому можна переглянути лише спільну історію відвідин сайтів. Найпростіше її відкрити натиснувши все те ж поєднання клавіш Ctrl + H.

Щоб не втрачати час на пошуки випадково закритих сторінок в Інтернеті, якщо вони дійсно представляють для вас певну цінність, то рекомендуємо зберігати їх відразу ж на комп'ютер після прочитання, щоб завжди мати можливість швидкого доступу до потрібної інформації.

Вконтакте
Pinterest