Як працює реклама на YouTube і чи вигідно це сьогодні?

admin Різні статті

Велика кількість продажів сьогодні відбувається через інтернет. Просування свого товару або послуги в інтернеті це - хороший спосіб швидко розкрутити свій бізнес, і отримати перший прибуток. Способів реклами в інтернеті дуже багато і сьогодні про одне з них розповімо докладніше.

Сьогодні життя більшості людей набрала шалену швидкість, тому кожна хвилина - цінність. Багато користувачів, цікавлячись чимось, вважають за краще дивитися відео. Це швидше і зручніше, ніж читати текст. Крім цього, в відео можна розповісти і наочно показати всі нюанси даного товару (під товаром я маю на увазі - як фізичний продукт, так і курси, послуги, просто смішне відео і т.д.). Розповісти про нього більш детально і точно. Саме тому ролики в мережі YouTube стали популярним способом реклами.

Просувати відео на Ютубі можна двома способами: безкоштовно і за гроші. Їли у вас немає бюджету на рекламу, вам підійде безкоштовний спосіб просування. Ви повинні розуміти, що робити все доведеться самому. Але перед тим, як щось зробити, необхідно уважно вивчити всі способи просування. Але варто розраховувати на швидкий результат. Так само не варто засмучуватися через відсутність результат. Потрібно продовжувати, методом проб і помилок ви підберете потрібні параметри.

Ще до початку зйомок ролика, ви повинні чітко визначити цільову аудиторію, на яку буде направлено відео (чоловіки, жінки, домогосподарки, підприємці або спортсмени і т.д.). Необхідно визначити ключові запити і вставити їх в текс відео (це слова або фрази, за якими шукають відео). Для пошуку ключів можете скористатися сервісами Wordstat, AdWords, KeyWords. Ключові запити так само вставляємо в назву і теги. Якість відео зображення повинно бути високим.

 Для вибору правильного заголовка, знайдіть в YouTube відео конкурентів. Випишіть заголовки самих топових відео з вашої тематики. Проаналізуйте їх і підберіть схожу назву, але додайте в нього щось своє. За таким же принципом складіть опис і теги.

 Для того, щоб якомога більше користувачів дізналися про ваш відео, ви повинні розмістити посилання на нього в усіх соціальних мережах (інстаграм, VK, Facebook і т.д.), тематичних форумах. Загалом скрізь, де зацікавлена ​​аудиторія може помітити ваше відео.

 Але є і платні способи просування відео. Вони набагато ефективніше, але вимагають вкладень. Відмінний сервіс для просування відео на ютубі - SurfEarner. За допомогою нього, ви можете набрати велику кількість переглядів і потрапити в топ цікавих відео на Ютубі. Ви можете звернутися до відеоблогерам з великою аудиторією і за певну суму купити рекламу вашого відео на їх каналі. Вартість такої реклами обговорюється індивідуально. І найдорожчий, але зате і найефективніший - найняти фахівця, який візьме роботу по розкрутці відео на себе. Підкаже і допоможе вам вивести ваше відео в топ.

Вконтакте
Pinterest