Як правильно заряджати акумулятор телефону

admin Різні статті

Як правильно заряджати акумулятор телефонуЯк правильно заряджати акумулятор телефону. Незважаючи на те, що у багатьох з нас помінявся вже не один телефон, питання про те, як правильно заряджати акумулятор телефону задають навіть найбільш просунуті користувачі. Саме на це питання ми хочемо відповісти в даній статті.

Як зарядити акумулятор телефону

Чомусь багато хто вважає, що акумулятор телефону необхідно заряджати якнайчастіше, але це не так. Чим частіше без потреби ви заряджаєте акумулятор мобільного телефону, тим гірше ви робите для нього, так як цикли зарядки кожного акумулятора обмежені, хоч і включають в себе тисячі підзарядок. Якщо ви часто будете заряджати акумулятор, то його ємність буде знижуватися. Саме з цієї причини проводиться розгон акумулятора купленого телефону, щоб телефон знав його об'єм.

Як правильно заряджати планшет

Отже, ми трохи торкнулися загальних моментів, тепер давайте перейдемо безпосередньо до того, як заряджати акумулятор телефону. Заряджати акумулятор телефону необхідно в наступних випадках:

  • Якщо рівень зарядки акумулятора складає менше 25%;
  • Якщо заряду акумулятора вам не вистачить до того часу, як ви зможете зарядити його. Як правило, це робиться якщо рівень заряду батареї нижче 50% і ви плануєте активно використовувати телефон або зможете зарядити його тільки ввечері або ж на наступний день.

Як правильно заряджати акумулятори

Заряджати Li-ion акумулятор телефону необхідно цілком, тобто не підзаряджати, а саме заряджати повністю. Врахуйте, що індикація 100% заряду акумулятора телефону не означають, що він повністю заряджений, для деяких моделей телефонів необхідно ще 30-45 хвилин зарядки, щоб акумулятор зарядиться повністю.

Зарядка акумулятора телефону

Як заряджати акумулятор телефону без зарядного пристрою

Заряджати акумулятор телефону без зарядки можна за допомогою комп'ютера, ноутбука або від автомобільного прикурювача, використовуючи для цього Data-кабель.

Як правильно заряджати ноутбук, щоб він довше працював

Як зарядити акумулятор без телефону

Для того щоб зарядити акумулятор без телефону, вам знадобиться так звана жаба. Як заряджати акумулятор телефону жабою? Дуже просто! Для цього придбайте жабу під ваш акумулятор телефону. Вийміть акумулятор із пристрою і вставте його на жабу, щільно притиснувши його до клем, зафіксуйте кришкою жаби. Потім підключіть жабу до мережі і натисніть першу кнопку, якщо акумулятор підключений правильно, то загориться індикатор зеленого кольору, якщо неправильно - червоний (перевірте, як ви вставили акумулятор). По закінченні заряду загориться відповідний індикатор.

Вконтакте
Pinterest