Як правильно заряджати планшет

admin Різні статті

Як правильно заряджати планшетУ всіх сучасних електронних пристроях (смартфони, планшети, ноутбуки) в основному використовуються літій-іонні акумулятори. Існують різні думки про те, як правильно їх заряджати. Хтось вважає, що пристрій завжди повинен бути заряджений на 40-80% і його потрібно регулярно заряджати, а хтось думає, що слід чекати повної розрядки акумулятора, а потім заряджати його на 100%.

Ця плутанина пов'язана з тим, що раніше часто використовувалися нікелеві акумулятори, в яких присутній "ефект пам'яті". Такі пристрої потрібно було розряджати до нуля. Літій-іонні акумулятори такої проблеми не мають, але все одно срок їх служби вимірюється роками, і, щоб максимально продовжити термін їх життя, необхідно знати як правильно ними користуватися.

Як правильно заряджати ноутбук, щоб він довше працював

Як правильно заряджати планшет

Заряджайте пристрій регулярно

Не допускайте, щоб планшет розряджався до 0%. Краще регулярно заряджайте його.

Не залишайте пристрій на зарядці

Літій-іонні акумулятори не вимагають постійної зарядки на 100%. Краще, якщо ваш планшет буде заряджено в межах від 40-80%. Так що по можливості тримайте заряд в цих рамках. Якщо ви зарядили пристрій до 100%, не залишайте його підключеним до зарядцки! Багато хто так робить, але саме це призводить до скорочення терміну служби батареї. Якщо ви ставите свій планшет заряджатися на ніч, то використовуйте спеціальні енергозберігаючі розетки, які відключають ваш зарядний пристрій через задану кількість годин.

NB: Нормальні (не китайський нонейм) планшети мають вбудований контроллер заряду і самостійно відключають зарядку по досягненні 100% - деякі навіть повідомляють про завершення зарядки сигналом. Такі пристрої можна тримати включеними в мережу постійно.

Раз на місяць повністю розрядіть акумулятор, а потім зарядіть до 100%

Це твердження може здатися суперечливим, враховуючи те, що ми розповіли на початку. Але зараз ми всі пояснимо. Повний цикл розряду-заряду один раз на місяць потрібен для того, щоб відкалібрувати пристрій. На вашому планшеті залишок заряду зазвичай вказується у відсотках або годинах і хвилинах, через які пристрій повністю розрядиться. Після великої кількості дрібних зарядів, це функція починає працювати некоректно, і тому слід проводити разів на місяць калібрування пристрою (повний цикл розрядки-зарядки), щоб дані залишалися точними.

Не допускайте перегріву пристрою

Високі температури негативно впливають на термін життя акумулятора планшета.

Як правильно заряджати акумулятори

Користуючись цими рекомендаціями, ви зможете помітно продовжити термін служби акумулятора планшета. Однак не варто занадто зациклюватися на цьому. Якщо трапилося так, що під рукою у вас не виявилося зарядного пристрою, то нічого страшного, що ваш планшет розрядиться до нуля. І немає нічого страшного в тому, щоб зарядити його повністю, якщо ви збираєтеся в довгу подорож.

Літій-іонний акумулятор все одно прослужить не більше 2-3 років, як би ви про нього не дбали, навіть якщо ваш пристрій просто пролежить весь цей час на полиці. Загалом, не перестарайтеся, використовуйте пристрій так, як вам зручно. Але якщо у вас є можливість застосовувати ці рекомендації, то не нехтуйте ними.

Вконтакте
Pinterest