Як прибрати пароль при включенні комп'ютера?

admin Різні статті

Як прибрати пароль при включенні комп'ютера?Якщо під час запуску комп'ютера і завантаження його операційної системи вас дратує постійний запит на введення пароля, то можна його відключити. Особливо, якщо комп'ютер домашній і крім вас ніхто на доступ до нього не претендує. Для того, щоб прибрати пароль при включенні комп'ютера вам буде потрібно зробити наступні кроки.

Як прибрати пароль при включенні комп'ютера?

Увійти в операційну систему з правами адміністратора. Це обов'язкова умова. Без наявності відповідних прав, видалити пароль при запуску не вийти.

У тому випадку, коли адміністраторський пароль вам не відомий, або ви його не можете згадати, то за наявності диска скидання пароля проведіть його видалення за допомогою знімного носія, на якому він створений. Якщо такого диска або флеш-накопичувача немає, то спробуйте скористатися вбудованою підказкою, якщо ви її вводили при встановленні пароля.

Як встановити пароль на комп'ютері

Перейти в компонент «Облікові записи користувачів» Панелі управління. Для цього натиснути кнопку «Пуск», в меню вибрати «Панель управління». Після відкриття вікна панелі прокрутити її компоненти вниз до значка «Облікові записи користувачів». Клікнути по ньому двічі мишкою.

Описані далі кроки відносяться до операційних систем Windows Vista і Windows 7. У Windows XP назви компонентів будуть трохи відрізнятися, але загальний принцип залишиться тим же.

Перебуваючи в панелі управління обліковими записами користувачів, перейти в ній по посиланню «Видалення свого пароля», яка знаходиться лівіше малюнка користувача.

Ввести поточний пароль для підтвердження видалення і натиснути кнопку «Видалити пароль».

Для того, щоб при завантаженні системи у вас також не виникала необхідність вибору користувача, то видаліть всіх користувачів з Облікових записів, крім себе (адміністратора) і облікового запису гостя, який видалити неможливо. Після цього операційна система Windows буде завантажуватися до повної своєї готовності до роботи і робочого столу без необхідності щось вводити або вибирати.

Як відновити забутий пароль?

Врахуйте, що при видаленні облікового запису користувача також видаляються всі його особисті дані, настройки і файли. Якщо вам потрібно їх зберегти, то зробіть резервну копію даної інформації.

Працюючи в Windows XP не рекомендується працювати під обліковим записом адміністратора. Дана операційна система має недостатню захищеність, а підвищені привілеї користувача полегшують зараження комп'ютера вірусами.

Вконтакте
Pinterest