Як прибрати програму з автозавантаження

admin Різні статті

Як прибрати програму з автозавантаженняЯк тільки ви купуєте новий комп'ютер, то при включенні він дуже швидко завантажується. Але з часом для старту системи потрібно все більше часу, так як при включенні автоматично завантажуються самі різні встановлені на комп'ютері програми. It-Tehnolog.com розповість вам, як прибрати програму з автозавантаження, щоб завантажувати комп'ютер в рази швидше.

Як прибрати програму з автозавантаження

У автозавантаження потрапляють всі програми, які ви встановлюєте: від потрібних (як антивірус), до таких, без яких ви спокійно можете обійтися (Skype, Mail-агент, продукти Adobe та багато інших). В результаті цього нагромадження комп'ютер дуже довго завантажується, а на виконання багатьох завдань йде більше часу. Переглядати настройки кожної встановленої на комп'ютері програми немає сенсу, так як не завжди можна знайти ту саму галочку, яка відключає її автозавантаження. Тим більше є легший спосіб видалити програму з автозавантаження. Для цього не потрібно ніяких утиліт або програм, адже все необхідне вже є в системі.

Щоб непотрібні програми не завантажувалися при старті системи, потрібно зайти в автозавантаження. Автозавантаження програм в Windows 7 відкривається при введенні команди msconfig в рядку пошуку та виконання завдань в меню Пуск. Для ХР слід натиснути Пуск, потім Виконати. У рядку, що відкриється введіть msconfig і натисніть Enter.

Перед вами відкриється вікно конфігурації системи, в ньому слід вибрати вкладку  Автозавантаження. У цій вкладці перераховані всі програми, які завантажуються при включенні комп'ютера. Уважно вивчіть ці програми і залиште тільки ті, які дійсно потрібні. Якщо ви не впевнені, чи варто залишати програму чи ні, тоді скопіюйте її назву в пошуковий рядок браузера і почитайте в інтернеті, для чого вона потрібна.

Як прибрати програму з автозавантаження

Коли знімете галочки з програм, які не повинні завантажуватися разом із системою, натисніть ОК. Далі відкриється діалогове вікно, яке запропонує внести зміни в систему після її перезавантаження. Якщо такої потреби немає, перезавантаження комп'ютера можна відкласти на потім.

Автозавантаження в Windows 8 не викликається шляхом введення команди msconfig, тому потрібно працювати через диспетчер задач. У диспетчері завдань перейдіть на вкладку Автозавантаження, в якій в колонці Стан можна перевірити статус програми. Щоб видалити програму з автозавантаження, натисніть правою кнопкою миші на програмі, яка вас цікавить, і виберіть у контекстному меню пункт Відключити.

Іноді навіть після відключення автозавантаження деяких програм вони знову стають активними. Якщо ви помітили такі програми у себе на комп'ютері, тоді обов'язково перевірте систему на наявність вірусів в ній. Таким підозрілим чином поводяться тільки вони. Крім того в автозавантаженні можуть з'явитися порожні рядки, в яких не відображається нічого, але при цьому галочки також стоять. З цих рядків необхідно знімати галочки, так як це або віруси, або програми з помилками.

Крім використання конфігурації системи автозавантаження програм можна налаштувати за допомогою різних утиліт. Найвідомішими і найчастіше використовуваними є ССleaner і TuneUp Utilites

Вконтакте
Pinterest