Як придумати нік

admin Різні статті

Як придумати нікЗ року в рік, придумувати красивий і унікальний нік стає все складніше і складніше, так як в Інтернеті число людей постійно збільшується, а значить, вільних ніків стає все менше і менше. У цій статті ми розповімо Вам про правила, яких потрібно дотримуватись, придумуючи собі ники.

Як придумати собі нік

Для початку задумайтеся над тим, чи готові Ви розкрити свою особистість в Інтернеті. Якщо боїтеся цього, то намагайтеся на кожному сайті і в кожній грі придумувати різні ніки (головне записуйте, де який нік використовуєте).

Якщо Ви хочете підкреслити свій вік, то використовуйте рік свого народження, а не цифру віку в даний момент.

Гарний нік можна взяти з англійської мови, для цього придумайте ім'я рідною мовою і переведіть в онлайн-перекладачі. Наприклад: «Грішник», в перекладі буде звучати як «Sinner» - коротко, легко читається,  красиво.

Будьте готові до того, що Ваш нік вже може кимось використовуватися. Якщо хочете повної унікальності, просто придумайте словосполучення англійських букв і перевірте це в Інтернеті.

Ваш нік повинен легко і швидко читатися. Тому прагніть до простоти, а не пафосності.

Якщо Ви боїтеся глузувань, то придумавши нік, постарайтеся знайти смішну аналогію (співзвуччя або візуальну схожість), якщо Вам вона не сподобається, краще знайти інший нік.

Повністю унікальний нік зробить Вас впізнаваним, тому не робіть під цим ім'ям дурниць.

Врахуйте, що дорослішаєте Ви швидко, тому ім'я не повинно Вас соромити з роками.

Ваш нік не має являти собою драбинку, типу: СаШа_ГрОмОв. Таке вже давно вийшло з моди: виглядає по-дитячому і навіть нерозумно.

Як записати свій голос на комп'ютер?

Постарайтеся не використовувати в ніку спеціальні символи, далеко не всі ігри і сайти підтримують їх, тому вам доведеться постійно згадувати, як виглядав Ваш нік в грі.

Використовуйте виключно латиницю. Кирилиця іноді не підтримується, а латиниця є скрізь!

Ваш нік повинен мати сенс і що-небудь означати, тому що рано чи пізно, Вам поставлять запитання «А що означає твій нік?!». Нерозумно буде не відповісти на настільки просте питання.

Дівчині придумати нік складніше. Тут потрібно керуватися декількома правилами: по-перше, якщо вона не хоче чоловічої уваги, краще вибрати нейтральний нік, типу «cat», «mouse» і т.п. По-друге, якщо хочеться мати жіночний нік, потрібно щоб він містив мінімум вульгарності. Інакше це буде двоякий натяк, і Ви втомитеся від дурних питань.

Чим відрізняється iPad mini від звичайного Apple iPad?

У соціальних мережах «Однокласники», «ВКонтакте», «Твіттер» і т.п. краще використовувати ніки, які відповідають Вашому імені та прізвища. Типу «Іван Іванов» буде «ivanov». Тут не потрібно нічого видумувати, навпаки простота допоможе Вас знайти іншим людям.

Не рекомендуємо також використовувати ніки на основі модних тенденцій в гуморі, так як з часом, це стає не смішним, а Ваш нік для нового покоління буде абсолютно незрозумілим.

Вконтакте
Pinterest