Як придумати пароль

admin Різні статті

Як придумати парольУ сучасному світі не стільки дорога річ, скільки інформація, яку потрібно захищати від інших людей. Як не крути, але без надійного пароля, який захистив би вашу пошту, сторінки соціальних мереж та інші дані ніяк не обійтися. Наш сайт розповість вам, як придумати пароль.

Як придумати надійний пароль

Ступінь захисту ваших даних у мережі визначається лише тим, який пароль ви будете використовувати. Прості комбінації до 6 символів не сприймаються різними сервісами, оскільки володіють низьким ступенем надійності. Саме тому пароль повинен складатися з 6 літерних і числових символів. І це тільки мінімум. Надійним вважається тільки пароль від 14 символів, в якому використані літерні, числові та службові символи.

Ні в якому разі не можна використовувати для захисту своєї інформації паролі, в яких повторюються певні цифрові або літерні сполучення. Наприклад, такі паролі, як 111111, 123456, 123123, 123321, не є безпечними, так як підбираються за лічені секунди. Не менш надійними вважаються паролі qwerty, password, parol. Вам здається, що ніхто не здогадається використовувати їх, але зломщики пробують такі паролі одними з найперших.

Відмовтеся від використання паролів, в яких використані імена домашніх тварин, ваша дата народження або ж дата народження одного з родичів, поштова адреса або індекс. Ці паролі можуть здатися дуже оригінальними, але насправді вони такими не є!

Придумати надійний пароль дуже легко, наприклад, можна скористатися допомогою генераторів паролів онлайн. Сьогодні їх в мережі ціле безліч, а користуватися ними досить просто. Всі їх налаштування засновані на тому, що ви самі вибираєте, що саме буде використано в паролі: цифри, прописні або малі літери, спеціальні символи ( @, %, ? та багато інших). Також ви виставляєте довжину пароля. Пам'ятаєте, чим довше пароль, тим краще. Після установок всіх налаштувань досить натиснути кнопку « Згенерувати», і у вас буде готовий новий надійний пароль.

Як придумати надійний пароль

Генераторами паролів онлайн дуже зручно користуватися, до того ж у них високий ступінь захисту від злому. Кожному користувачеві показують самі різні унікальні паролі, що зводить до нуля їх перехоплення по мережі. Більш того, сторінки сайтів- генераторів не кешуються, тому витягнути показанні паролі з журналу браузера також неможливо.

Генератори паролів онлайн гарантують швидке створення пароля, який буде дуже складно підібрати. Але проблема в тому, що подібний пароль складно запам'ятати. Тим більше, що записувати паролі де-небудь забороняється. З цього можна зробити висновок, що пароль краще придумати самому. А де зберігати паролі, відповідть на це запитання ви знайдете в статті Де зберігати паролі.

Придумати самому надійний пароль також нескладно, до того ж ви завжди зможете запам'ятати його. Наприклад, для складання пароля використовуйте два незв'язані один з одним слова, між якими поставте цифру або спецсимвол. При цьому одна з букв пароля, наприклад, четверта з кінця, повинна бути заголовна. Подібні паролі ідеально підходять для захисту даних в соціальних мережах.

Досить складним буде пароль, створений з цілої фрази. Але складно, це зовсім не означає, що і запам'ятати його неможливо. Підберіть для себе будь-яку фразу, цитату або ж рядок з улюбленого вірша. Пароль складіть з перших букв усіх слів, а якщо фраза коротка, то можна використовувати перші дві букви кожного слова. Не забудьте додати кілька спеціальних символів або цифр, які вміщуються між буквами слів. Наприклад, з простого «біліє парус одинокий» вийде прекрасний пароль : бі?Па*од.

Якщо не хочеться придумувати пароль з фрази, тоді спробуйте спаплюжити найпростіше слово, наприклад, той же «password ». Проявіть трохи фантазії, тільки не використовуйте підміну символів. Всі зломщики знають, що  а замінюють на @, а s на 5. Такі прийоми при генерації надійного пароля не працюють.

Вконтакте
Pinterest