Як продовжити час роботи смартфона?

admin Різні статті

Смартфони на базі операційної системи Android придбали заслужену популярність. Також всім відомий апетит ОС Android смартфонів, часом зарядки не вистачає навіть на один день.

Є кілька способів продовження роботи акумулятора смартфона від однієї зарядки. Все залежить від завдань, виконуваних за допомогою смартфона, в більшості випадків ми користуємося телефоном, регулярно виходимо в інтернет і дуже рідко користуємося Google картами. Значить треба вимкнути не використовувані в даний момент процеси. Отже, почнемо.

Повністю вимикаємо Служби місцезнаходження, там три опції. Навіщо нам стеження за нами за наш же рахунок? По перше спожвається інтернет трафік, по друге істотно витрачається заряд батареї. Ми і так знаємо, де знаходимося, в крайньому випадку, можна ненадовго включити ці функції, а потім вимкнути.

В параметрах мережі мобільного ставимо режим Тільки GSM, в цьому режимі телефонні переговори проходять без проблем, але споживання енергії буде на багато менше, ніж в режимі WCDMA.

Якщо немає потреби в інтернеті, вимикаємо Передачу даних. Якщо необхідно вийти в інтернет, включаємо Передачу даних, включаємо режим WCDMA і у нас буквально в декілька кліків вже є швидкісний інтернет. По споживання енергії батареї модем передачі даних на першому місці.

Не тримайте постійно й одночасно включеними Wi-Fi модуль і Bluetooth. Я не думаю, що буває в цьому постійна необхідність. Зараз точок Wi-Fi доступу досить багато - покористувалися, не забувайте вимкнути Wi-Fi модуль.

Вище перераховані функції, скажімо так, основні статті витрат заряду батареї.

Є ще процеси в самій операційній системі Android, частково їх теж можна вимкнути. Завантажуємо в Рlay Маркеті, він же Google Play і встановлюємо ES Диспетчер задач .

Як продовжити час роботи смартфона?

Запускаємо, на екрані побачимо три опції Диспетчер завдань, Очищення кешу, Джерела споживання, по черзі натискуючи на кнопки Kill All, Clean  і Optimize . Після цих маніпуляцій Ваш смартфон буде працювати на 6-7% довше. Програма Диспетчер завдань крім цього дозволяє регулювати яскравість і час автоматичного вимкнення екрану, гучність телефону, управляти вібро-режимом. За допомогою Диспетчера завдань можна вимкнути деякі встановлені програми вручну, очистити оперативну пам'ять та багато іншого.

При використанні всіх перерахованих рекомендацій Ваш смартфон зможе пропрацювати до трьох діб без зарядки, іноді це буває дуже необхідно.

Вищесказане справедливо і для смартфонів iPhone від Apple.

Вконтакте
Pinterest