Як продовжити роботу ноутбука від однієї зарядки?

admin Різні статті

Як продовжити роботу ноутбука від однієї зарядки?Виробники продовжують удосконалювати акумулятори для смартфонів, ноутбуків і планшетів. І з кожним разом вони все довше тримають заряд, але все-таки бувають випадки, коли ви відправляєтеся в подорож і з якихось причин довгий час не можете зарядити свій гаджет. Ми поділилися порадами про те, як продовжити життя ноутбуку від однієї зарядки.

Як продовжити роботу ноутбука від батареї

Найпоширеніший порада - зменшити яскравість екрану до мінімуму. Є спеціальні додатки, за допомогою яких можна встановлювати рівень підсвічування навіть нижче, ніж дозволяють стандартні налаштування пристрою. Також встановіть мінімальний інтервал часу автоматичного вимкнення підсвічування екрану.

Як правильно заряджати акумулятори

Можна відключити з'єднання 3G, WiFi і GPS. Включати їх тільки в міру потреби, а після використання знову вимикати.

Енергія заощадиться, якщо не використовувати скрінсейвери, а просто відключати екран на той час, поки він не використовується.

Відмінна порада: можна не морочитися з настройками і не втрачати функціональність, а просто брати з собою додатковий комплект батарей і зарядку для акумулятора.

Для ноутбуків можна використовувати спеціальні програми, наприклад BatteryCare (безкоштовна). Така програма нагадує вам, коли прийшла пора здійснити калібрування акумулятора. А коли ноутбук працює від акумулятора, програма самостійно мінімізує деякі параметри.

Ноутбук: не користуйтеся дисководом. Всі потрібні файли краще заздалегідь скопіювати на жорсткий диск.

Як заряджати ноутбук

Бюджетні планшети іноді вважають себе телефонами і постійно шукають стільникову мережу. Природно, не знаходять, але витрачають на це дуже багато енергії. Щоб цього уникнути, переведіть планшет в авіарежім. Встановивши додатково спеціальний додаток, можна користуватися мережею WiFi, залишаючись в авіарежимі. Якщо ви володієте правами root, то можете повністю викорінити функцію пошуку мережі.

Сканер Wi-Fi для збереження енергії також можна переводити в авіарежім, щоб він не сканував доступні Wi-Fi мережі.

Встановіть на пристрій диспетчер задач і видаляйте програми, що працюють у фоновому режимі, які вам в даний момент не потрібні. Це теж економить заряд.

Вконтакте
Pinterest