Як розблокувати сторінку в Одноклассниках

admin Різні статті

Як розблокувати сторінку в ОдноклассникахКористувачі соціальної мережі Одноклассники можуть одного разу замість своєї звичної сторінки побачити повідомлення про блокування. Це може бути як проблема з самою мережею, так і вимагання грошей шахраями. Як розблокувати сторінку в Одноклассниках ?

Як розблокувати свою сторінку в Одноклассниках

Соціальна мережа Одноклассники дуже популярна, тому її користувачів стає все більше. Разом з ними збільшується і кількість шахраїв, які хочуть використовувати інтереси людей проти них самих. Зазвичай мета таких вчинків одна - швидко і легко заробити гроші. Але не варто йти на поводу у шукачів наживи. Можна самостійно розблокувати свою сторінку і повернути спілкування з однодумцями. А про те як видалити сторінку в Однокласниках читайте в Як видалити сторінку в однокласниках.

Зазвичай користувачі, намагаючись зайти в соціальну мережу, бачать повідомлення про те, що їх сторінка була заблокована через розсилки спаму або з інших причин. Для вирішення проблеми пропонується відіслати смс на вказаний номер і отримати код, який треба ввести в рядок. Деякі люди вірять цьому і дотримуються інструкції. У результаті з їх рахунку на телефоні знімається досить велика сума грошей. Крім того, вони можуть і не отримати код або зіткнутися з новим здирництвом.

Цей випадок не варто плутати з блокуванням сторінки в Одноклассниках адміністрацією. Іноді деякі користувачі не можуть отримати доступ до соціальної мережі через те, що розсилали спам або хтось робив це з їх аккаунта. Однак тоді адміністрація не просить відсилати ніяких повідомлень. Для вирішення проблеми треба зв'язатися з нею і пояснити ситуацію. Після цього можна повернути свою сторінку, обов'язково змінивши пароль на більш надійний.

як розблокувати свою сторінку в Одноклассниках

Перевірити, в чому полягає причина блокування, можна простим шляхом. Треба тільки зайти на свою сторінку з іншого комп'ютера. Якщо проблем не виникло, значить, мова йде про здирників. А джерело неприємності треба шукати на самому ПК.

Для того щоб усунути проблему, треба зайти в Мій комп'ютер на робочому столі. Якщо вінчестер розбитий на кілька дисків, слід знайти той, де зберігаються системні папки. Зазвичай це диск С. У ньому повинна бути папка WINDOWS, де можна знайти всі файли, необхідні для роботи операційної системи.

У свою чергу, в ній треба знайти папку під назвою Windows 32, а потім зайти в папку Sуstem32, а в ній - в папку drivers. Тут слід відкрити папку etc. У ній буде знаходитися всього декілька файлів, серед яких потрібно відшукати файл з назвою hosts. Його необхідно відкрити за допомогою блокнота. Для цього треба клікнути по ньому правою кнопкою миші і знайти пункт меню Відкрити за допомогою - Блокнот.

Після цього в блокноті з'явиться весь вміст файлу. Вгорі буде розміщуватись назва корпорації, яка розробила операційну систему, після нього буде повідомлення про призначення даних, самі IP-адреси та імена вузлів. Якщо серед них є дані про соціальну мережу Однокласники, ці рядки треба видалити. Потім треба зберегти зміни і закрити файл hosts. Зазвичай перезавантаження комп'ютера не потрібно, всі зміни вступають в силу негайно.

Відео про те, як розблокувати сторінку в Однокласниках

Бувають випадки, коли файл hosts не змінюється, повідомляючи, що у користувача немає прав для цих дій. У цьому випадку треба перевірити комп'ютер на наявність вірусів. Їх необхідно видалити, а потім повторити спробу. Також можна спробувати відкрити файл від імені адміністратора.

Рідше зустрічається ситуація, коли файл hosts виявляється порожнім і міняти в ньому просто нічого. Також іноді користувач ПК може не виявити його взагалі. Тоді треба створити в папці etc новий файл з таким ім'ям, а старий доведеться видалити. Після цього слід перезавантажити комп'ютер і спробувати зайти на сторінку в Одноклассниках. Соціальна мережа повинна бути знову доступною.

Ось і все про те, як розблокувати свою сторінку в Одноклассниках.

Вконтакте
Pinterest