Як розблокувати свою сторінку в контакті?

admin Різні статті

Як розблокувати свою сторінку Вконтакті?Популярність соціальної мережі Вконтакті призвела до того, що разом з величезною аудиторією, що використовує її по прямому призначенню для спілкування з'явилася також група людей, які переслідуючи різні цілі проводить в мережі дії, заборонені правилами. Зламують акаунти, розсилають спам і шахрайськими способами змушують користувачів платити їм гроші. Адміністрація сайту vkpntakte.ru не може залишати це без уваги і банить підозрілі акаунти. Користувачі ображаються на адміністрацію і намагаються відновити свою сторінку вконтакті. Даною статтею ми хочемо допомогти користувачам і розповісти про те, як розблокувати сторінку vkontakte.

Як розблокувати сторінку в контакті?

Для початку давайте розберемося в суті проблеми. Багато забанених користувачів щиро дивуються за який спам їх заблокували, адже вони ніколи нічим подібним не займалися. Швидше за все це так і є. Але, на вас могли поскаржитися інші користувачі, скориставшись функцією «Залишити скаргу», які вирішили вам таким чином «насолити». Або спам розсилався від вашого імені, точніше з вашої сторіночки зловмисниками, які отримали до неї доступ дізнавшись пароль. Зі зрозумілих причин ми не будемо про них розповідати, а скажемо лише про те, як від цього захищатися.

По-перше, у вас на комп'ютері повинен бути встановлений антивірус з регулярно оновлюваними базами. По-друге, паролі потрібно підбирати стійкі до злому, довжиною не менше 8 символів, що складаються з цифр і букв у різному регістрі. У третіх, проявляйте елементарну пильність в своїх діях в мережі і не відкривати підозрілі посилання і програми, які прислали вам незнайомі люди.

Перш ніж ви почнете розблоковувати сторінку вконтакте, ви повинні чітко розуміти, що доступ для вас закритий адміністрацією вконтакте, а не зловмисниками. Зробити це дуже просто. Якщо вам пропонують відправити SMS на короткий номер, щоб ваша сторінка знову запрацювала, а в тексті блокування ви бачите слова «валідація аккаунта», то це шахраї. Коли ж вас заблокувала саме адміністрація Вконтакті за спам, то це буде виглядати приблизно таким чином.

Як розблокувати сторінку вконтакті?

У вас не будуть вимагати відправити кудись SMS. Максимум, що може знадобитися це тільки ввести номер телефону, щоб на нього прийшов код підтвердження. Ось інструкція як розблокувати сторінку вконтакте швидко і безкоштовно в цьому випадку. Першим варіантом потрібно скористатися, якщо ви при вході в свій аккаунт бачите напис «вказаний невірний логін або пароль», а другим, якщо вказані інші причини блокування і термін, коли вона закінчується.

Перший варіант розблокування сторінки в контакті

Вам потрібно відкрити сторінку в контакті за адресою http://vk.com/restore. У полі введення написати логін, email, або телефон на який була зареєстрована ваша сторінка і натиснути кнопку «далі».

Після цього вам запропонують ввести код графічного захисту з картинки, щоб підтвердити, що ви є людиною а не роботом. Вводите код і тиснете кнопку відправити. Вам запропонують відповісти на контрольне запитання, наприклад ввести ваше прізвище для відновлення доступу до сторінки. На фінальній стадії виведуть сторінку користувача з зображенням, встановленим як аватар і запитають чи до неї ви хочете відновити доступ.

Натискаєте «Так, це потрібна сторінка». На ваш телефонний номер, прив'язаний до сторінки через кілька хвилин прийде код, який потрібно буде ввести у форму.

Якщо код введений вірно, то відкриється форма для установки нового пароля. У неї вводите новий пароль, повторюєте його і натискаєте кнопку «змінити пароль».

Вам повинно прийти на телефон повідомлення про те, що пароль від вконтакте успішно змінений і буде вказаний ваш логін і новий пароль. Тепер ви можете заходити на свою сторінку.

Як видалитися з підписників Вконтакті

Другий варіант розблокування сторінки в контакті

Цей спосіб підійде, якщо при спробі входу на свою сторінку ви бачите, що вона заблокована за скаргою користувачів, або за розсилку спаму. Крім того, вказаний термін на який ви заблоковані і приведені інструкції того, як розблокувати сторінку вконтакте. Вам буде запропоновано перейти на сторінку http://vk.com/restore?act=return_page. Вам потрібно буде вказати адресу сторінки вконтакті до якої ви хочете відновити доступ і натиснути кнопку далі.

У вікні ввести старий і доступний номери телефонів (він може бути одним) і старий пароль після чого натиснути кноку «Відправити заявку».

У вікні, ввести код графічного захисту з зображення і ще раз натиснути на кнопку «Відправити». На вказаний вами телефон буде відправлений код, який вам потрібно буде ввести ось у такому вікні.

Як розблокувати сторінку вконтакте?

Якщо все пройшло успішно, то ви побачите наступне вікно.

Як розблокувати сторінку вконтакте?

Як видно, доступ до своєї сторінки в контакті ми практично відновили. На телефон повинні прийти два повідомлення. Перше з кодом для скасування, якщо ви передумаєте відновлювати доступ. І друге з вашим новим паролем і підтвердженням того, що заявка на відновлення доступу схвалена. Тепер залишилося тільки дочекатися вказаної дати та часу.

Що робити, якщо зламали сторінку Вконтакті

Якщо вас банили вже кілька разів, то для відновлення доступу вам може знадобитися ваша фотографія, або копія документа що засвідчує особу. Тому, після першого випадку з вашою сторінкою, коли її тимчасово заморозили обов'язково прийміть всі необхідні заходи, щоб не допустити подальших банів. Проскануйте комп'ютер на предмет вірусів і змініть пароль на вконтакті. А ми бажаємо, щоб ваші спілкування з друзями не були затьмарені раптовими відключеннями аккаунта.

Вконтакте
Pinterest