Як розблокувати сторінку Вконтакті

admin Різні статті

Як розблокувати сторінку ВконтактіЯк розблокувати свою сторінку Вконтакті. З різних причин сторінка користувача в соціальній мережі Вконтакті може виявитися заблокованою. Швидше за все, звичайно ж, буде завести нову сторіночку Вконтакті, але відновлення всіх раніше доданих контактів буде дуже виснажливим. Що ж робити? Як розблокувати сторінку в Вконтакті?

Соціальна мережа ВКонтакті займає в СНГ-сегменті інтернету лідируючу позицію за кількістю активних користувачів. Завдяки цій мережі інтернет-користувачі мають можливість знайти своїх колишніх однокласників, одногрупників, колег, сусідів та інших знайомих людей. Багато вітчизняних громадян на сьогоднішній день вже завели власні сторінки в ВКонтакті і хоча б один раз в день відвідують їх.

Розблокування сторінки vkontakte

Справжньою проблемою для практично кожного учасника vkontakte стає ситуація, коли його особиста сторінка в цій соціальній мережі виявляється раптом заблокована. Це може статися насамперед через віруси, які потрапили на комп'ютер користувача. У подібному випадку зазвичай при спробі увійти на свою сторінку в Вконтакті користувач бачить повідомлення про те, що йому потрібна СМС-активація ( далі вказується номер, на який потрібно відправити повідомлення з певним кодом).

Недосвідчені користувачі ПК можуть повірити такому повідомленню і дійсно відправити СМС на вказаний номер. Проте ніякого обіцяного коду активації не прийде, та й прийти не може: все це обман і витівки шахраїв. Тому виконувати вимоги здирника, як часто називають подібні віруси, ні в якому разі не можна.

Як же тоді бути? Виявляється, за допомогою досить простої схеми дій проблему можна успішно вирішити. Для цього буде потрібно всього кілька кроків:

Як розблокувати сторінку vkontakte

  • Знайти на комп'ютері файл hosts ( C :\Windows\system32\drivers\etc ).
  • Відкрити даний файл у текстовому редакторі Блокнот.
  • Якщо крім рядків, позначених знаком #, і локальної IP-адреси комп'ютера ( 127.0.0.1 localhost ) у файлі є ще рядки - видаліть їх.
  • Зберегти зміни у файлі hosts і закрити його.
  • За допомогою функції пошуку визначити, чи є на комп'ютері файли виду vkontakte.exe або vk.exe. Виявлені файли видалити безповоротно.
  • Перезапустити комп'ютер. Доступ до сторінки в ВКонтакте повинен бути відновлений.

У деяких випадках впоратися з вірусами, блокуючими доступ до сторінки Вконтакті, можна і без вищеописаної схеми. Наприклад, можна завантажити на комп'ютер спеціальний антивірусний сканер, який визначить, чи є в наявності віруси. Примітно, що такий сканер краще вибирати від виробника, який відрізняється від виробника основного антивіруса комп'ютера - в цьому випадку перевірка буде більш ефективною.

Як швидко розблокувати сторінку Вконтакті

Чи може бути таке, що сторінка в соціальній мережі ВКонтакте стала недоступною не через віруси? Так, таке можливо. У цьому випадку найзручніше буде відновлення доступу до сторінки за допомогою самої мережі ВКонтакте. Для цього достатньо перейти на сторінку http://vkontakte.ru/restore і слідувати інструкціям. Можна також написати листа до технічну підтримку мережі, щоб дізнатися, як вирішити проблему.

До слова, перевірити, чи є віруси причиною блокування сторінки ВКонтакте, досить просто. Потрібно лише спробувати зайти на свою сторінку з будь-якого іншого пристрою. Вийшло? Тоді справа точно у вірусах. Якщо ж увійти на сторінку в vkontakte з іншого пристрою не вдалося, то проблема все ж криється в чомусь іншому. Допомогти позбутися від проблеми в такому випадку краще за допомогою служби підтрики Вконтакті.

Вконтакте
Pinterest