Як розкрутити Twitter акаунт і де купити передплатників?

admin Різні статті

Всі чули про таку соціальної мережі як Twitter. Формат спілкування в ній трохи відрізняється від звичних нам соц.сетей, але завдяки їй ви завжди в курсі всіх новин. Крім цього, Twitter є чудовим майданчиком для розширення бізнесу, просування себе і власного бренду або для реалізації проектів.

    Для того, щоб залучити якомога більше людей на свій основний сайт, вам необхідно якомога більше передплатників (фоловерів). Самим швидкий і ефективний спосіб - просто купити твіттер передплатників.

- А чому ж ми самі не можемо залучити фоловерів?

    Звичайно можете, але це дуже довгий заняття, що вимагає багато часу і навичок. Тут вже вибирайте, або займатися бізнесом і довіритися грамотних фахівців. Або закинути бізнес і залучати передплатників самостійно, але при цьому пропадає сенс залучення фоловерів.

     У мережі зараз безліч різних сервісів, де можна придбати твіттер передплатників, але чи варто їм довіряти і як не нарватися на шахраїв. Що б не потрапити в халепу при виборі сервісу слід дотримуватися кількох правил. Для мене одним з надійних сервісів є сайт https://soclikes.com/ і на підставі їх роботи я дам вам рекомендації як вибрати якісного постачальника великої аудиторії.

• Перше що варто зробити, це просто в мережі почитати відгуки про сервіс, з якого ви збираєтеся купити фалловеров. Існують навіть спеціальні форуми, де ви можете обговорити обраний сервіс і знайти людей, що вже користувалися їх послугами.

• Також зверніть увагу на вартість послуги. Мала плата за передплатників - явна ознака недоброякісної сервісу.

• Зверніть увагу на способи оплати, чим більше способів оплати, тим надійніше сервіс.

• І ніколи і ні за яких обставин не передавайте логін і пароль від вашого облікового запису третім особам. Для здійснення накрутки передплатників досить просто надати посилання на ваш аккаунт.

• Великі сервіси, такі як https://soclikes.com/ дорожать своєю репутацією і дають гарантії на свою роботу. Тому пропонують вам тільки живих передплатників, а не фейковий.

Вконтакте
Pinterest