Як розморозити сторінку вконтакті

admin Різні статті

Як розморозити сторінку вконтактіЯк розморозити сторінку вконтакті. Більшість користувачів популярної мережі ВКонтакті вже настільки звикли до своїх віртуальних сторінок, що відвідують їх практично весь час: на роботі або на навчанні, вдома або у друзів, а також з мобільного телефону. Тут можна і вільно спілкуватися, і отримувати необхідну корисну інформацію. І до чого ж буває прикро і неприємно, коли в черговий раз, заходячи по адресу соц. мережі, ви замість своєї звичної сторінки виявляєте, що контакт просить її розморозити.

Причини блокування акаунтів Вконтакті

«Ми виявили підозрілі дії на вашій сторінці» - типові слова від системного робота VK. Звучить страшно, нібито особисто ви здійснювали які-небудь шахрайські дії. Звичайно, це не так, але факт в тому, що ваша сторінка Вконтакте заблокована через вірус і потрібно її розморозити.

Так, саме віруси в більшості випадків є головною причиною блокування акаунтів користувачів. Справа в тому, що в інтернеті дуже багато шахраїв, які використовують спеціальний різновид вірусу - троян (троянський кінь). Цей вірус зламує сторіночку VK користувача і після цього розсилає від його імені (акаунту) небажані масові розсилки (спам). Також ВКонтакті практикується серед аферистів метод накручування лайків: зламуються сторінки користувачів і за допомогою їх аккаунтів потім накручуються різні рейтинги, засновані на ВК-голосуваннях.

І якщо ви стали жертвою шахрайства в цій соцмережі, то адміністратори або системні роботи, побачивши спам від вашого імені, блокують вашу сторінку. Прикро і неприємно. У деяких випадках віруси створюють віконце «Валідація аккаунта» з вимогою ввести пароль. Нижче наведена інструкцію як розморозити сторінку в вконтакте.

Як видалити всі записи зі стіни Вконтакті

Як розморозити сторінку Вконтакті - способи розв'язання проблеми

Блокування аккаунта зовсім не так страшне, як вам може здатися на перший погляд.

Перший стосіб. Скористайтеся спеціальним адресою відновлення сторінки: vkontakte.ru/restore.php. Вам запропонують написати логін, адресу вашої електронної скриньки, зазначеної при реєстрації або номер мобільного телефону. Погано, якщо ви не пам'ятаєте пароль доступу до своєї e-mail адреси, а ще гірше - якщо ви вже давно не користуєтеся номером мобільного телефону, який ви вказали, коли реєструвалися в ВК.

В інших же випадках проблема буде вирішена миттєво. Рекомендуємо змінити в обліковому записі старий номер мобільного телефону на новий, а великим любителям проводити свій час в соц. мережі можна навіть придбати окрему сім-карту для прив'язки аккаунта VK до неї. Окрім нового номера, вкажіть і інший e-mail, благо завести новий поштовий ящик - не проблема.

Як розблокувати свою сторінку в контакті?

Другий спосіб, як розморозити сторінку в контакті - найтриваліший. Ситуація, коли у вас немає доступу ні до телефону, ні до поштової скриньки. Якщо вам дуже дорога сторіночка і ви все ж вирішили відновити її замість того, щоб створити новий акаунт, тоді вам потрібно відправити заявку на відновлення, а для цього відсканувати документ, який засвідчує вашу особу (паспорт, студентський квиток, водійські права). І бажано сфотографувати себе на тлі монітора, де дуже добре на фото можна буде розгледіти вашу заявку на відновлення доступу.

Є один мінус: часом доводиться чекати розгляду заявки кілька місяців, але ж за цей час легко можна створити нову сторінку. Розморозити сторінку в вконтакте, якщо в ній «побував» вірус - це можливо. Будьте гранично уважні, частіше оновлюйте паролі, зробіть прив'язку аккаунта до номера свого мобільного телефону і не відвідуйте сумнівні сайти.

Вконтакте
Pinterest