Як сфотографуватися на аву?

admin Різні статті

Як сфотографуватися на аву?Ми не можемо уявити своє життя без соціальних мереж. А зображення, яке використовується в якості аватарки, щодня проглядається десятками людей. Іноді вам можуть залишати невтішні запису під зображеннями, і все тому, то вони не дуже вдалі, погано підібрані кольори або занадто багато візуальних ефектів. А так як відомо, що по одягу зустрічають, дуже важливо підібрати гарне фото, яке буде добре виглядати. Для того, щоб красиво сфотографуватися на аву, дотримуйтесь порад нижче, і тоді вам точно не доведеться червоніти від несподіваних коментарів.

Як гарно сфотографуватися на аву

Як сфотографуватися на аву? Вибір камери

Звичайно, вважається, що фото на дзеркальну камеру вийдуть набагато краще і красивіше. Це не так. Якість, безумовно, у дзеркального фотоапарата буде чудове, але хороший знімок можна зробити і за допомогою звичайної «мильниці» або навіть телефону. Враховуйте те, що чим менше пікселів міститься у вашому пристрої, тим більш освітлене місце вам треба буде підібрати. Для того, щоб знімати в середніх умовах освітленості, достатньо буде камери в 5 мегапікселів. Читайте статтю Як розморозити сторінку вконтакті

Не використовуйте спалах

Спалах спотворює зображення - прийміть цей простий факт. Тільки якщо ви використовуєте дзеркальний фотоапарат з додатковим зовнішнім спалахом, ваше зображення буде повністю відповідати дійсності. Вночі використання спалаху провокує появу червоних очей на знімках, а якщо це фото зроблено, наприклад, під час вашого літнього відпочинку, то ваша шкіра може виявитися неприємного червоного кольору.

Як сфотографуватися на аву? Підберіть освітлення

Правильний вибір освітлення дуже сильно впливає на сприйняття фотографії. Не знімайте в темряві, або ж використовуйте підсвічування з іншого боку, якщо хочете красиво підкреслити світлом профіль. В якості підсвічування може виступати звичайна настільна лампа. Якщо знімати в умовах поганої освітленості, то на знімку можуть виступити кольорові частинки, які фотографи іменують шумом - ваша камера намагається підлаштуватися під умови недостатньої освітленості, а тому намагається вловити навіть найдрібніші частинки світла, із за яких ви і спостерігаєте кольоровий шум.

Виберіть місце і позу

Добре, якщо ви спробуєте уникнути перевантаженого заднього плану. На зображенні для аватарки найкраще виглядають ті фотографії, на яких добре видно обличчя людини. Можна, щоб його зняли по пояс, рідше в повний зріст. Якщо у вас є чудове фото на тлі фонтану - залиште його для альбому, так як визначне місце може відвернути увагу відвідувачів вашої сторінки на себе, і тоді мало хто помітить, що на фото є ще й ви.

Вивчіть свої старі фотографії - в якій позі ви виглядаєте найбільш вдало? Або, може бути, таких поз не одна, а кілька? Запам'ятайте їх і використовуйте при фотографуванні.

Як сфотографуватися на аву? Попросіть допомоги друга

Необов'язково шукати друга-фотографа (тим більше, що його напевно постійно атакують друзі і знайомі з проханням безкоштовно зняти одну-дві фотографії ), досить просто когось із близьких, хто згоден приділити вам трохи уваги. Обговоріть заздалегідь, що приблизно ви хочете отримати, і звідки вас краще знімати. Після того, як вам зроблять 10-15 кадрів, подивіться, чи влаштовують вони вас. При такій частоті ви легко зможете перезняти невдалі кадри або переконатися, що в одній позі ви виглядаєте добре, і можна переходити до наступної. Для аватарки найкраще підбирати фото такого положення, яке передбачається тією соціальною мережею, куди ви плануєте завантажувати зображення - вертикальне чи горизонтальне. Адже краще відразу зняти так, як треба, ніж потім мучитися, як би красивіше обрізати.

Грамотна обробка

Іноді вам може знадобитися підкоригувати зображення, для чого необхідно знати міру. Намагайтеся не робити зображення занадто контрастним або застосовувати ненатуральні кольору і тонування. Якщо фотографія припускає замислений або сумний настрій, можна спробувати перевести зображення в чорно-білий вигляд. Перегляньте цікаву статю Як читати видалені повідомлення Вконтакті

Як сфотографуватися на аву? Публікація

Отже, у вас на руках виявилося кілька вдалих кадрів, які ви можете використовувати для ави. Намагайтеся не змінювати зображення кожен день. Якщо вже вам дуже хочеться, щоб всі вдалі знімки побували на місці головного фото вашої сторінки, спробуйте обмежити себе одним оновленням на тиждень. Часто людям не дуже подобається, коли їх друзі надто часто змінюють зображення.

Як не потрібно фотографуватися на аву

Кілька додавань, чого робити зовсім не варто:

  • малювати на готовому фото різні візерунки, сердечка і робити незрозумілі написи ;
  • якщо ви дівчина, то робити занадто яскравий макіяж до того, як зроблять фотографію;
  • не фотографуйте себе в дзеркало або з витягнутої руки - це виглядає дуже негарно ;
  • якщо ви хочете додати своєму обличчю велику виразність, то краще не варто надувати губки качечкою. Краще попросіть зняти ваше обличчя крупним планом трохи зверху - цим трюком користуються азіатські дівчата, щоб привернути увагу до очей, вед так вони здаються більше;
  • вирізати ваше зображення з фотографій, на яких раніше були інші люди. Краще опублікуйте фото разом з ними, особливо якщо ви радісно посміхаєтеся і перебуваєте в гарному настрої.

На цьому, мабуть, і все. Наостанок буде ще одна порада - переглядайте сторінки своїх друзів і міркуйте про те, які аватарки вам подобаються і чому. Підберіть ті зображення, які вам здаються найбільш вдалими, вони можуть лягти в основу ідеї вашого власного фото. Так ви зможете точно зрозуміти, як зробити гарну фотографію для ави, яку не соромно буде показати численним людям з вашої стрічки друзів.

Вконтакте
Pinterest