Як скачати і встановити Adblock

admin Різні статті

Як скачати і встановити AdblockЯк завантажити і налаштувати Adblock. Останнім часом розширення Adblock для різних браузерів користується все більшою популярністю. В принципі, це не дивно, якщо врахувати, що даний плагін дозволяє позбутися від однієї з найголовніших проблем Інтернету - різноманіття настирливої ​​реклами. Перш ніж говорити про встановлення та налаштування даного розширення, розглянемо його детальніше.

Для чого потрібен Adblock

Основне призначення даної програми - видалення реклами самих різних типів. Adblock дозволяє видалити банери, спливаючі вікна, різноманітну флеш анімацію і так далі. У загальному і цілому, установка даного розширення для будь-якого з браузерів істотно знижує витрату трафіку і, як наслідок, прискорює завантаження сайтів.

При цьому, необхідно зазначити, що Adblock видаляє не тільки більшість віконець спливаючих з боків або внизу сторінки, а й рекламу, яка показується на YouTube перед завантаженням ролика. Таким чином, ви забезпечите себе і своїх дітей від зайвої і нав'язливої інформації, буквально за пару клацань миші.

Як завантажити і встановити Adblock

Раніше розширення Adblock було доступно тільки для двох основних браузерів FireFox і Chrome, однак зі зростанням його популярності, були випущені варіанти для Opera і Яндекс.Браузера. Таким чином, на сьогоднішній день, цей плагін доступний на всіх популярних браузерах, за винятком Internet Explorer, а також і для мобільних пристроїв. Для того щоб його встановити, вам необхідно зайти у вкладку «Налаштування/Інструменти/Розширення» і знайти назву Adblock, після чого завантажити і встановити.

Все це вимагає зовсім небагато часу і знань, природно, що в різних браузерах шлях може трохи відрізнятися, але головне, що вам потрібно знайти це пункт "Розширення". Варто відзначити, що дана програма розповсюджується абсолютно безкоштовно на офіційному сайті, тому не варто скачувати її на сторонніх ресурсах, а тим більше відправляти смс для отримання «безкоштовної» версії.

Як налаштовувати Adblock

Однією з основних причин популярності даної програми є те, що вона досить тонко налаштовується. Тобто ви можете заблокувати окремий фрейм, банер або зображення, або ж виставити фільтр, під який буде потрапляти вся реклама з подібними параметрами. Таким чином, навіть якщо спочатку в базі програми не було якогось коду, ви самостійно можете його туди додати і реклама зникне.

Насправді звучить і читається це складніше, ніж є насправді. Для того щоб налаштувати фільтри програми, вам на початковому етапі потрібно буде при виявленні небажаної реклами клацнути по ній правою кнопкою миші і в контекстному меню в самому низу вибрати один з двох пунктів «Заблокувати зображення» або ж « Заблокувати фрейм».

Після цього з'явиться вікно Adblock з різними параметрами, оскільки більшість з них досить точні, то чіпати нічого не варто, а просто вибрати «Додати фільтр», і все - реклама зникає. Тепер навіть при відвідуванні інших сайтів з аналогічною рекламою вона не буде відображатися. Після пари днів активного серфінгу по Інтернету і нажимания кнопки «Додати фільтр» на більшості сайтів ви не будете зустрічати рекламу.

Таким чином, установка Adblock займає менше хвилини, його установка не викликає особливих труднощів навіть у новачків, а от користі він приносить досить багато. Адже, крім звичайної реклами, в інтернеті існує і шкідлива, яка перекидає вас на сайти з непотрібним контентом або вірусами.

Вконтакте
Pinterest